PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33302}

Mucha 2

The Fly II
5,6 6 918
ocen
5,6 10 1 6918
5,7 3
oceny krytyków
Mucha 2
powrót do forum filmu Mucha 2

Film zły i niesmaczny

użytkownik usunięty

scenariusz jest po prostu słaby, widać, że twórcy nie mieli pomysłu tak jak w części pierwszej. Próbowali ten mankament zniwelować dużą ilością scen, na widok których można co najwyżej zwymiotować podobnie jak to czynił główny bohater. Dramaturgia tu żadna, bo i brak również jakiejkolwiek logiki postępowania bohaterów, a już strażnicy polujący na muche brandla pobili wszelkie rekordy niezdarności i głupoty. Naukowcy, którzy zapewne byli nietuzinkowymi specjualistami w swych dziedzinach zachowywali się jakby po raz pierwszy wpuszzono ich do laboratorium. Ogólnie, w filmie drażni mnie totalna nieudolność i głupota wszystkich bohaterów. Do tego ich naiwność oraz szablonowość. Wszystko to jest nudne, słabe i niesmaczne. Chciałbym znaleźć jakiś plus tego filmu ale chyba nie potrafię. Za samo podjęcie wysiłku i w sumie nie najgorsze efekty wizualne jak na tamte czasy daję 2/10

użytkownik usunięty

Zgadzam się. Film ani nie jest ciekawy, a do tego jest obrzydliwy.
4/10

ocenił(a) film na 3

No to ja będę tak pomiędzy wami i daję 3/10.
Słabszy od poprzednika, nie odzwierciedlał tej dramaturgii co w części pierwszej, momentami niestety nudził.

ocenił(a) film na 5
Ceglas

Ja wystawiam 5, bo film miał duży potencjał, ciekawą historię, którą twórcy spartolili. No i postać Muchy wcale nie jest straszna, raczej śmieszy.. Za to podobał (w sensie wywołał emocję, najpierw trochę straszył, później współczucie) ten biedny zmutowany piesek..

Ceglas

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

ocenił(a) film na 7

A Ja daje 7, bo mi sie ten film podobal ;>
Lubie "obrzydliwe" filmy (a raczej sceny w nich)
Podobala mi sie scena z psem, sceny smierci i ta scena jak ten koles-Mucha byl w polowie mutacji i wyciagal sobie z policzka jakas pajeczyne. Dobre sceny xD

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones