Niezłe efekty specjalne, tytułowe monstrum zrobione bardzo fajnie.
Mnie się podobał i z seansu jestem zadowolony,nie był to zmarnowany czas.
Przyzwoita ,spójna fabuła, fajne efekty, niezłe walki, dobra scenografia, trafiona muzyka, aktorstwo w porządku, kilka pięknych Azjatek :).
Jest krew, jest trochę fantastyki...
Akcja rozgrywa się w Korei za czasów dynastii Joseon, gdy kraj pustoszy zaraza, a mieszkańców ogarnia strach przed tajemniczą bestią zwaną „Mulgoe”, która rzekomo poluje na ludzi w górach Inwangsan. Król Jungjong wysyła swojego zaufanego byłego generała Yoon Gyeoma, by sprawdził, czy potwór naprawdę istnieje. Wraz z...
więcej