PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583305}

Muppety

The Muppets
6,1 25 208
ocen
6,1 10 1 25208
7,0 10
ocen krytyków
Muppety
powrót do forum filmu Muppety

Ujdzie 

użytkownik usunięty

Dobre piosneki, nudny, przegadany scenarniusz. Kilka dobrych gagow i kukielki nie robi jeszcze z tego filmu Muppetow. Ogladalem go na 4ry razy, co mi sie bardzo rzadko zdarza. Po prostu nuda. Aktorstwo mialkie i mam na mysli "zywych" aktorow. Fatalnie dobrany glos Kermita - a ogladalem w oryginale.

Na plus: w/w piosenki i rapujacy Chris Cooper (to byl dopiero wstrzas!).

ocenił(a) film na 7

ja dalem 7/10 glownie z sentymentu - ale to prawda, ze od starych muppet'ow to odstaje....

ocenił(a) film na 5
loonatyk

Troche dupnie im wyszlo. Muppety zyja, ale chyba rzeczywiscie nie maja dobrych producentow i obracaja sie wsrod tych ktorych musza. Mialo byc surrealistycznie, ale za malo, za malo kucharza, pary naukowcow, swini w kosmosie. Jedynie za przyznaje plusa, to swiat rownolegly w jakim ta historia sie porusza, gdzie normalnym jest ze idac gdzies przespiewa sie kilka przecznic z pomoca przechodniow, ktorzy na poczatku chetnie, ale pod koniec juz w ogole nie chce im sie spiewac. Wymuszone rapowanie... mogli by z tego zrobic naprawe dobry musical. Ale moze jest nadzieja, moze to pierwszy kroczek, moze wroci Muppet Show w odcinkach????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones