PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835794}
6,8 19
ocen
6,8 10 1 19

Murder in the Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story
powrót do forum filmu Murder in the Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story

Myślałem, że podejście do tematu będzie podobne jak w "Get Thrashed".
Faktycznie wyjaśnili historię, ale zamiast skupiać się na całej scenie, gadali głównie o Metallice, ileż można ? Tak, wiemy, że Cliff zmarł, smutek wielki bla bla bla... Tak, wiemy, że wydaliście album "Kill Em All" przed wszystkimi bla bla bla... Ile książek już o tym napisaliście, wszyscy to wiedzą. W tytule jest jednak "Bay Area Thrash Metal Story" a nie "Metallica Story". Niby mówili o scenie, a zlali m.in. Testament, Forbidden, Death Angel (zapomnieli oczywiście o Vio-Lence, Heathen, Lȧȧz Rockit czy Blind Illusion). Nawet Slayer dostał jakieś 3 minuty, żeby coś tam o sobie powiedzieć. Megadeth to samo, o co chodzi ? Istnieje tylko Metallica, potem długo, długo nic i inne mało znaczące zespoły ? Zero informacji o tym, że 3/4 z Wielkiej Czwórki pochodzi właśnie z tego regionu (nawet nie pada słowo "Wielka Czwórka" !). Na plus historia Exodusa, trochę gadania i chodzenia z Holtem oraz Huntingiem, pokazanie, że to faktycznie była mini-społeczność, która się wspierała, króciutki wątek Possessed bardzo spoko - takie nieznane rzeczy racjują bardziej, bo TO jest właśnie "Bay Area Thrash Metal Story" zgodnie z tytułem.

ocenił(a) film na 8
Lord_Rak

Moim zdaniem trochę przesadzasz. Ja tego dokumentu nie odebrałem jako żeby był głównie o kapeli Metallica. Był Testament. Był Megadeth. Był Death Angel, Był Slayer i przede wszystkim był Exodus! I to właśnie Exodusa było sporo! Może sporo było o Metallice, ale przyznaj jaką oni mają historię. Śmierć Cliffa, Wywalenie Dave'a. Jedyne co mogę napisać to to że naprawdę było b. mało o Vio-lence czy Possesed. Dla mnie 8 jest. Aczkolwiek przyznam że się czegoś konkretniejszego spodziewałem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones