film

Myśl jak facet

Think Like a Man
2012
2h 2m
6,7 38 902
oceny
6,7 10 1 38902
Cztery przyjaciółki korzystają ze wskazówek dotyczących związków, która znajdują w poradnikach Steve'a Harveya . Zobacz pełny opis
Myśl jak facet zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W dzisiejszych czasach niemożliwością jest sprawić, żeby facet zachowywał się w związku dokładnie tak jak chciałaby tego kobieta. Tak przynajmniej myślą cztery główne bohaterki, zanim nie odkryją cudownego poradnika Stevea Harveya. Zaczynają podążać za wskazówkami mistrza i wszystko układa się idealnie, aż do momentu, kiedy poradnik wpada w ręce ich mężczyzn.

boxoffice
$96 070 507 na świecie
$91 547 205 w USA
$4 523 302 poza USA
budżet
$12 000 000
na podstawie
Steve Harvey (książka)
studio
Screen Gems (przedstawia) / Rainforest Films
tytuł oryg.
Think Like a Man
inne tytuły
Act Like a Lady, Think Like a Man (tytuł roboczy) USA
więcej
Candace (Regina Hall) odbiera telefon Micheala (Terrence Jenkins) mówiąc: "telefon Michaela Atwatera". Jednak w filmie nazwisko mężczyzny brzmi Hanover.
Tatuaż Dominica zmienia się między ujęciami. Początkowo jest to duży tatuaż na całej klatce piersiowej, potem - prosty "klucz życia" na ramieniu.
Kiedy Lauren je śniadanie, trzyma talerz na kolanach. Jednak kiedy Dominic zaczyna ją całować i zmienia się ujęcie, talerz znajduje się już na szafce obok łóżka.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czemu w filmach z białymi aktorami choć 1 ważniejszą rolę musi grać murzyn, żeby nie było, że film jest rasistowski a jak murzyni robią film to biali zawsze gdzieś grają z tyłu albo wcale? Wytłumaczy mi ktoś to?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Świetna, lekka komedia. Podobała mi się! Wie ktoś jak nazywa się piosenka, z około 47:30 minuty, bardzo przyjemny, kobiecy wokal w tle. Proszę o pomoc

Idealny na wieczór, lekki i przyjemny :)

Są tu też problemy z logiką, bo w zasadzie bohaterowie nie robią jak mówią na opak tylko robią tak jak zależało bohaterkom. Ale tego się można było spodziewać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones