PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750921}

My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska przyjaźni

My Little Pony: Equestria Girls - Friendship Games
6,7 929
ocen
6,7 10 1 929
My Little Pony: Equestria Girls Igrzyska przyjaźni
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska przyjaźni

Całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 9

Friendship Games bardzo mi się podobało. Może nie jest tak dobre jak Rainbow Rocks, ale trzyma poziom. Bardzo podobały mi się piosenki szczególnie "Unleash the magic" która była utrzymana w takim disneyowskim klimacie. Bardzo też polubiłem odpowiedniczki Mane 6 z konkurującej szkoły, w szczególności Sour Sweet oraz tą ze słuchawkami. Sunset Shimmer bardzo dobrze sprawowała się jako zastępca Twilight. Chociaż chyba nie dorównuje jej inteligencją, bo jak można było źle zrobić takie proste zadanie. Sci-Twi momentami mnie irytowała, ale szczerze byłem zaskoczony gdy okazało się że to ona jest głównym złym. Bardzo mi się podobał głos złej Twilight, dokładnie taki jak Raven z Teen Titans :D Ogólnie film wypadł bardzo pozytywnie. Teraz wystarczy tylko czekać na My Little Pony The Movie :D

ocenił(a) film na 5
kruk6666

Hmm, a ja Ci powiem, że jestem trochę rozczarowana... Rainbow Rocks na tyle podniosło poprzeczkę, że spodziewałam się czegoś lepszego, fabularnie i muzycznie. Co prawda wpadłam na dwa dni w słuchanie non stop "Acadeca", ale piosenki ogólnie bardzo wątłe.
Uważam, że niektóre wątki nadmiernie rozciągnięto - wystarczyło 5 minut, żeby pokazać, że Sci-Twi jest podobna do Twilight, a nie ciągnąć to przez cały "czas antenowy" w Crystal Prep. Bardzo ucierpiały na tym Mane6 z Shadowboltów.

Jak dla mnie nie wiadomo do końca, kto ma być tym czarnym charakterem, brak jednoznacznego antagonisty ;) Bo w końcu dyrektor Skolopendra (nie mogłam powstrzymać skojarzeń z tą postacią z Monster University :D) nakłaniała Sci-Twi do uwolnienia magii. To odróżnia trochę evil-Twi od Sunset Shimmer, która w EqG1 sama wybrała taką drogę. Końcowy pojedynek, niestety, jest praktycznie kalką tego z jedynki :/

Ale to nie znaczy, że uważam film za kiepski. Po prostu spodziewałam się więcej :)

Btw, kilka dni temu dodałam plakat, obsadę i opis, ale filmwebowi się nie spieszy z akceptacją :(

kruk6666

Wszystkie części Equestria Girls są dalekie od ideału, ale przy tym do dopiero dali popis nieumiejętnego pisania.

ocenił(a) film na 6
kruk6666

Ja się trochę zawiodłam. Rainbow Rocks było moim zdaniem lepsze. Tu jakoś nie zapamiętałam żadnej piosenki, w ogóle chyba było ich zdecydowanie mniej niż w poprzednich częściach. O zakończeniu nie wspomnę, które było wzięte nie wiadomo skąd. Dokładna kopia (tylko odwrócona) z pierwszej części, można było się postarać o coś lepszego. A całe te wielkie igrzyska to trochę mnie rozśmieszyły, Igrzyska Przyjaźni, a z przyjaźnią miały tyle wspólnego ile parówka ze zdrowym pełnowartościowym pożywieniem.
Takie 6/10

Lofney

Właściwie pierwsza część ma najmniej piosenek. A we Friendship Games ma tylko 2 piosenki mniej od Rainbow Rocks, więc aż takiej różnicy nie ma.


I czy tylko ja uważam, że Friendship Games w polskiej wersji jest jakoś 6 razy lepsze od oryginału? Nasze Unleash the Magic to po prostu cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones