PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659619}

The Brain Man

Nô Otoko
7,0 408
ocen
7,0 10 1 408
Nô Otoko
powrót do forum filmu Nô Otoko

przeDNO

ocenił(a) film na 1

omijać szerokim łukiem tego gniota

ocenił(a) film na 7
Ralph_S_

Argumenty może jakieś?

ocenił(a) film na 1
gharou

wyglądasz na fotce jak rasowy czarny charakter z mangi ;) argumenty - jestem wielkim fanem japońskiego kina i generalnie Japonii dlatego też po tytule i opisie filmu spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego. Trafiłem na film pod angielskim tytułem The Brain Man ;) Kryminał, Thriller, Sci-Fi ! Mocny tytuł, człowiek spodziewa się zaskakującej, inteligentnej intrygi szytej przez głównego bohatera, ekipy śledczej walczącej z Wielkim Brainem pana Suzuki. I tu rozczarowanie ! Błyskotliwość zero, główny bohater co najwyżej bezpłciowy, bez polotu jak i cała intryga szyta wokół niego. Pani psycholog i wątki z nią związane - dno, nawiedzony policjant wyrywający rewolwer z rak człowieka który mu właśnie ratuje życie hehe i tak dalej i tak dalej. Strasznie się ciągnie, flaki z olejem. Plusy - walka w więzieniu na początku filmu, świetnie zrobiona. Ciekawy koniec. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Ralph_S_

Nie zgodzę sie, szanuję gusta innych jednak uważam, że twoja ocena jest zbyt pochopna. Dla mnie to był jeden z najlepszych filmów jakie oglądałam. Może ze względu na to że oprócz tego że jestem fanką Japoni oraz inteligencji jak i geniuszu, interesuje mnie niesamowicie psychika ludzka. Uważam że ocena 1 jest zdecydowanie zbyt niska. Rozumiem, że rozczarowałeś/ aś się bo liczyłeś/aś, że film będzie skupiony na inteligencji i przebiegłości głównego bohatera jednak on był skupiony właśnie na psychice ludzkiej. Zresztą wydaje mi się, że jest wiele filmów skupionych właśnie na takich rzeczach, których się spodziewałąś/łeś, dlatego ten film wydaje mi się w pewien sposób odkrywczy. W sumie moze będę odosobniona w moim zdaniu (i o dziwo mnie to cieszy, bo nie mam zaufania do filmów, które podobają się większości) jednak jestem zauroczona tym filmem i zabolała mnie twoja opinia. Najbardziej z tego powodu, że gdyby zobaczyła twój komentarz przed obejrzeniem, prawdopodobnie bym z niego zrezygnowała, a szkoda by było, naprawdę szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones