PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866169}

Na celowniku

Red Dot
5,4 6 365
ocen
5,4 10 1 6365
3,0 2
oceny krytyków
Na celowniku
powrót do forum filmu Na celowniku

Mogli dawno uciec, zabrać broń pierwszemu którego powalili, wziac skuter i odjechać to idiotycznie uciekali po lesie i szukali nie wiadomo czego... Dużo absurdów jest w tym filmie...

Katarzynaa95

MORSOWANIE'' QWA,,,,,,,, 1./10

ocenił(a) film na 7
aaman_2

Chyba nigdy nie widziałeś filmu 1/10.

aaman_2

:-))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adammo1313

Lepsi są Polacy. Jak im somsiad zaora miedzę na trzy palce to go z kosą ganiają, żeby zajeb.ć

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

Nie wiem dokładnie jak jest na wsiach, ale skoro tak twierdzisz, to nie będę się wykłócał, że jest inaczej. W każdym razie świadczy to raczej dobrze o Polakach (choć podkreślam, nie widziałem nigdy człowieka, który goni kogoś z kosą w celu zadania mu krzywdy). Potrafią bronić siebie, swoich bliskich i swoją własność.

adammo1313

Ech, widzę, że szkoda czasu na tłumaczenie.

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

To raczej brak argumentów... Panie szur :)

adammo1313

Argumentów? Widzę, że nie ogarniasz tematu, a ja nie mam czasu dla niekumatych.

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

Co to za człowiek, który od razu stawia swe przekonania wyżej niż te reprezentowane przez innych, który zakłada że druga osoba nie zrozumie jego argumentów w starciu przeciwnych (zakładam że tak jest) poglądów, więc w ogóle ich nie przytacza? Jak nie zamierzałeś dyskutować to trzeba było się w ogóle nie wtrącać. Zbyt często spotykam się z postawą - nie znam się ale się wypowiem, oraz z argumentum ad personam, osób które chcą komuś dopiec ale nie potrafią. :)
Pozdrawiam

adammo1313

O czym ty do mnie rozmawiasz chłopcze? Jak widzę, ze ktoś podstawowych rzeczy nie kuma, to z nim nie gadam, bo nie ma o czym. I tyle w temacie.

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

To co na podstawowym poziomie wydaje się oczywiste, na wyższych poziomach edukacji już takie nie jest. Rozumiem twoje rozgoryczenie. Spotkałeś kogoś o odmiennym spojrzeniu na sytuację społeczną w Europie i nie radzisz sobie z tym. Ja nie mam problemu z akceptowaniem tego że są ludzie myślący inaczej.

adammo1313

Możliwe, że na wyższych poziomach edukacji jesteś geniuszem, niestety na poziomie elementarnym wykazujesz się wyjątkową tępotą. ;-)

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

Reakcja całkiem przewidywalna. Przypominasz trochę małpę, która nie mogąc pojąć tego jak działa samolot, rzuca w jego kierunku własnymi odchodami :)

adammo1313

To i tak nieźle. Ty zaś przypominasz te odchody.

adammo1313

Popierasz konfederatów? (wiem, że to pytanie z gatunku "pytanie z dupy") ;)

ocenił(a) film na 7
adammo1313

Rasizm, a przede wszystkim nienawiść zieją od ciebie, jak smród z gęby Adolfa H.

ocenił(a) film na 5
dustin_maratonczyk

Muszę wierzyć ci na słowo, zapewne jesteś specjalistą od Adolfa H. i od smrodów (z gęby i być może też innych otworów).

ocenił(a) film na 6
dustin_maratonczyk

A możesz wytłumaczyć , w którym momencie on jest rasistą .A co do smrodu Adolfa czyżby ktoś z twojej rodziny z nim obcował że posiadasz taką wiedzę

ocenił(a) film na 7
Tibn

Z tego co wiem, to twoja prababka miała z nim przyjemność.

ocenił(a) film na 6
dustin_maratonczyk

przykro mi ale nie przypominam sobie żebyśmy byli spokrewnieni ,a zarazem ci współczuję ...

ocenił(a) film na 7
Tibn

Jesteśmy spokrewnieni. Zapytaj mamusię.

ocenił(a) film na 6
dustin_maratonczyk

i pewnie to wymyśliłeś dłubiąc w nosie razem z kolegami w piaskownicy , masz bujna wyobraźnie może zacznij książki pisać ,a może to po prostu twoja choroba psychiczna ... Współczuję

ocenił(a) film na 7
Tibn

Masz absolutną rację – wymyśliłem to dłubiąc... Wybacz, ale nie w nosie. Znów zapytaj mamusię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones