PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563771}

Na desce

Chalet Girl
6,5 19 756
ocen
6,5 10 1 19756
Na desce
powrót do forum filmu Na desce

Za mało miłości

ocenił(a) film na 3

Jak podpowiada nam filmweb, to jest KOMEDIA ROMANTYCZNA. Moim zdaniem jednak twórcy za bardzo skupili się na wątku samej Kim i jej snowboardowej pasji. Gdyby było więcej scen z Johnnym, może nawet tych bardziej erotycznych (w filmie tylko 2 razy się pocałowali i raz poszli do łóżka) film byłby z pewnością udaną komedia romantyczną, a nie kolejną młodzieżówką, która w zasadzie nie wie, na czym się skupia. Film momentami śmieszny, ale strasznie szybko przeleciał ;/

ocenił(a) film na 6
jusia_555

zgadzam sie, stanowczo za mało Eda i miłości... w ogóle jej nie ujrzałam... no ale cóż ;)

ocenił(a) film na 8
elciasek4

TO fakt, za mało między nimi iskrzyło. Więcej chyba pokazali miłości Kim do snowboard-u. Jednak polecam obejrzeć, jako lekkie i nie zobowiązujące kino rozrywkowe.

jusia_555

jestem debilem, jestem debilem bo oglądam to teraz, jestem debilem bo was powyższych wypowiedzi przeczytałem. jestem debilem więc nie będę nic o tym filmie się rozpisywał, polecam tak samo jak do śniadania kakao, dla każdego kto co lubi dla mnie 3na szynach vel ledwo przechodzi. sama deska to nie wszystko. wolę sędzie Marię Wesołosą Wioską!
l/m/n&t SPBH!

speedbike_wwa

Rany, czytając to wyobraziłam sobie faceta bijącego głową w ścianę;) trzymaj się stary, pokonasz traumę :D

ocenił(a) film na 6
Lili89

Ha ha miałam to samo przed oczami czytają posta speedbike_wwa :)

jusia_555

Racja, w sumie dla 5-dniowej (łącznie) znajomości zerwał kilkuletni związek, a poza tym, że 2 razy widział ją nago, zawiązała mu muszkę i smarkała szampanem za grubą kasę to nic ich nie łączyło i nic o sobie nie wiedzieli. Nawet nie powiedziała mu o matce (jedyna rzecz, która mnie w tym filmie zaskoczyła).
Uważam jednak, że fajnie, iż nie zrobili z tego mdłej komedii romantycznej, a taki właśnie filmik o pokonywaniu strachu, przyjaźni i snowboardzie.
Fajnie się oglądało.

jusia_555

Nie rozumiem dlaczego użytkownicy filmwebu tak bardzo się sugerują tym, do jakiej kategorii "ktoś" przypisze dany film(szczerze mówiąc, to nie wiem, kto je nadaje...).
Ludzie, przecież to, że w filmie występuje jakiś wątek uczuciowy, nie klasyfikuje go od razu jako "komedię romantyczną"...
Swoją drogą, to o jakich "wymaganiach" co do komedii romantycznej tutaj przeczytałam, trochę mnie przeraża... ;p

ocenił(a) film na 3
Ysabel_1986

Jeśli te wymagania Cię dziwią, widocznie nie obejrzałaś wystarczająco dużo filmów z tej kategorii ;)

jusia_555

Po prostu ja mam inne wymagania, ale to kwestia gustu, więc - dla każdego to, co lubi...

ocenił(a) film na 6
Ysabel_1986

Hm myślę że filmwebowicze i w ogóle dzisiejsi widzowie (włącznie ze mną) przywykli do pewnych schematów, których kręcone ostatnio komedie się ściśle trzymają. Często wygląda to następująco:
Przypadkowe spotkanie > mylne pierwsze wrażenie > docieranie się, także przy pomocy przypadku > miłość kwitnie >
zawód ! To nie ideał ! > Rozpaczliwy pościg, próba wyjaśnienia sytuacji > publiczne oświadczyny > i żyli długo i szczęśliwie.

I kiedy widzowie nastawią się na typową komedię romatyczną, to są zwyczajnie rozczarowani, obejrzawszy coś co wychodzi poza te ramy.
Ten film nie jest obrzydliwie przesłodzoną schematyczną komedią z Sandrą Bullock, Kim to fajna zwykła, naprawdę zwykła dziewczyna, inteligentna z poczuciem humoru, nie przechodzi zjawiskowej metamorfozuy, nie staje się księżniczką a zostaje dziewczyną na desce. Niektóre schematy złamane - choć i w tym wypadku zawód miłosny ( gdy Johnny okłamał Kim) to element niezbędny ;)
Dałam filmowi 7 bo klimat bardzo mi się spodobał. Lekki, dowcipny i przyjemnie popatrzeć na dwójkę głównych bohaterów.

jusia_555

fajny do obejrzenia dla fanów snowboradu i zimy w górach, widoczki cudne ! ale oczywiście zgadzam się że wiecej scen miłosnych jesli ma to być komedia romantyczna... za krótki to też ;/

asazet

POPIERAM!!! To chyba jedyny film, który ma tam fantastyczny "zimowy" klimat. Oglądałam latem i byłąm zachwycona, zdania nie zmieniam ;)

jusia_555

wszyscy piszą, że za krótki, ale... hej! 1godz. 37 min to nie jest MAŁO chyba, że liczymy w kategoriach Władcy Pierścienie :o Z resztą... dobry film chyba powinien zostawiać pewien niedosyt :)

m_gnomik

niedosyt zostawił to też się zgodzę ;) mógłby chociaż takie hmm 20 minut dłużej :D
ma ktoś moze podobne filmy w tym klimacie ? ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones