PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4741}

Na granicy światów

Crossworlds
4,7 349
ocen
4,7 10 1 349
Na granicy światów
powrót do forum filmu Na granicy światów

"Na granicy światów" obejrzałem ze względu na Rutgera Hauera.

Jest to taki całkiem niezły, ale właściwie niezbyt wyróżniający się film przygodowy w klimatach fantasy. Pewien nieporadny student zostaje wyrwany ze swego nudnego żywota przez piękną dziewoję w celu bliżej nieokreślonym. Dalej jest już różnie.

Dobrze się ogląda na ekranie pana Hauera i pannę Roth (wspomniana dziewoja). Całkiem fajny jest też klimat produkcji kasetowych oraz niektóre pomysły twórców.

Brakuje mi jednak w tej produkcji pazura. Ogólnie wszystko jest tu całkiem solidne, ale nic się też niestety nie wybija. Film oglądałem bez specjalnych emocji, a niezbyt porywająca kreacja głównego bohatera dodatkowo trochę psuła efekt.

Ogólnie rzecz ujmując "Crossworlds" to taki znośny kasetowiec - obejrzeć raz i zapomnieć, albo też nie oglądać w ogóle. Film nie jest nazbyt zabawny, ani też nazbyt ekscytujący, choć było kilka niezłych pomysłów. Pozycja raczej dla miłośników, chociaż czasu z nią spędzonego nie żałuję.
2/5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones