PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788228}

Na karuzeli życia

Wonder Wheel
5,9 15 339
ocen
5,9 10 1 15339
4,4 22
oceny krytyków
Na karuzeli życia
powrót do forum filmu Na karuzeli życia

Jestem fanką nowych filmów Allena. W roli głównej Kate Winslet, więc musi być dobrze. A plakat jest świetny.

Kreciolka

W jednym z wywiadów Belushi powiedział, że przychodzi na plan oglądać jak gra Winslet, nawet w scenach gdzie go nie ma i patrząc na nią myślał sobie, że za cytuje: "ona musi za to dostać Oskara". Był pod jej wielkim wrażeniem. Tak mówi aktor o aktorce. Ładnie.

brava

Wydaje mi się, że Winslet ma coś w sobie, coś z czym trzeba się urodzić. Jakiś dar. Jak ją widzę na ekranie odnoszę wrażenie, że odgrywanie jakiejkolwiek postaci przychodzi jej bardzo naturalnie. Bez wymuszenia. Trochę tak jakby się zbytnio nie starała, a i tak wychodzi fenomenalnie. Zawsze mnie urzeka tym. Poza tym bardzo pasuje do stylu Allena.

Kreciolka

Nie jestem ekspertem, ale wg. mnie Kate Winslet zagrała świetnie, najlepiej z całe obsady ale nie można także odmówić Jamesowi Belushi świetnej roli. Justin Timberlake również zrobił swoje. Nie zdradzając fabuły, polecam obejrzeć.
PS. Oglądałem wczoraj na dużym ekranie.

ocenił(a) film na 8
Pejak

Ja jestem tuż po seansie i pod ogromnym wrażeniem kreacji Kate,dzieki której fabuła,akcja,dialogi i poziom emocji przybrały na pozytywnej sile.

ocenił(a) film na 7
Kreciolka

U Allena zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie, nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) film na 8
Kreciolka

Zgodnie z przewidywaniami,Kate Winslet wykazała mistrzostwo gry aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones