plakat filmu Nadzy i pozytywni

Nadzy i pozytywni

Positively Naked
6,2 52
oceny
6,2 10 1 52
23
chce zobaczyć
{"type":"film","id":345448,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nadzy+i+pozytywni-2005-345448/tv","text":"W TV"}]}
Nadzy i pozytywni
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Fotograf Spencer Tunick od 1992 podróżuje po całym świecie i fotografuje zbiorowe akty. Swoją sztukę nazywa połączeniem performance'u z fotografią, abstrakcją, artystyczną instalacją, która wzbudza skrajne emocje. Niektórym kojarzy się z holocaustem innym z Sądem Ostatecznym. W 2007 roku pobił rekord świata, fotografując w Meksyku 18Fotograf Spencer Tunick od 1992 podróżuje po całym świecie i fotografuje zbiorowe akty. Swoją sztukę nazywa połączeniem performance'u z fotografią, abstrakcją, artystyczną instalacją, która wzbudza skrajne emocje. Niektórym kojarzy się z holocaustem innym z Sądem Ostatecznym. W 2007 roku pobił rekord świata, fotografując w Meksyku 18 tysięcy nagich ludzi. Dokument ukazuje jego kolejny projekt. Z okazji 10. rocznicy istnienia magazynu POZ na Manhattanie w rozbieranej sesji wzięło udział 85 ludzi zarażonych wirusem HIV. Celem akcji było zwrócenie uwagi ludzi na problem AIDS i ukazanie ludzkiego oblicza tej śmiertelnej choroby.

Nadzy i pozytywni zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.