PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535296}

Closer to Heaven

Nae Sa-rang Nae Gyeol-ae
7,4 55
ocen
7,4 10 1 55
Nae Sa rang Nae Gyeol ae
powrót do forum filmu Nae Sa-rang Nae Gyeol-ae

Film ten jest klasycznym melodramatem, których w Korei powstaje bardzo dużo. Jednak ten jest z wyższej półki, stawiam go na równi z "More Than Blue" i "A Moment to Remember". Wszystko za sprawą świetnie zagranych ról przez Ji-Won Ha oraz Myeong-Min Kim'a. Bardzo przyjemnie się ich ogląda. Oboje z resztą dostali w 2009 roku za ten film nagrody Blue Dragon (chyba najbardziej popularne w Korei nagrody filmowe), a Myeon-Min, także nagrodę Grand Bell na festiwalu w Busan. Co tu dużo mówić, film chyba mało popularny, a warto go obejrzeć. Oczywiście bardziej wrażliwe osoby, bez chusteczek się nie obejdą :).

PS

Jak ktoś jest chętny na polskie napisy, nich pisze na PV albo Mail: zixsm@boun.cr

ocenił(a) film na 6
Dynablaster

a ja się męczyłam z angielskimi :/ no ładnie

ocenił(a) film na 9
Baby_Black27

Przynajmniej poćwiczyłaś trochę angielski, zawsze jakiś pożytek:).

Dynablaster

Masz jeszcze napisy do tego filmu ?.

ocenił(a) film na 9
D3Mania

Tak. Jutro podeślę jakiegoś linka, tylko muszę je gdzieś wrzucić.

Dynablaster

Bo mam wersję z wklejonymi angielskimi napisami, mam nadzieje że Polskie napisy będą na tyle wyraźne by było można normalnie obejrzeć film. Kilka filmów już oglądałem w taki sposób, w jednych normalnie się ogląda,m a w drugich angielskie przebijają polskie.

ocenił(a) film na 8
Dynablaster

dobry człowieku jest szansa abym otrzymał od Ciebie napisy pl? nigdzie nie mogę ich znaleźć

ocenił(a) film na 9
prowned

Mam na chomiczku. Zagadaj na priv, albo na maila. Jak tam wolisz.

ocenił(a) film na 8
Dynablaster

Piękny film, bardzo dziękuję za napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones