PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137687}

100 Days with Mr. Arrogant

Nae Sa-rang Ssa-ga-ji
6,5 1 671
ocen
6,5 10 1 1671
Nae Sa rang Ssa ga ji
powrót do forum filmu Nae Sa-rang Ssa-ga-ji

Akcja działa się zbyt szybko, przeskakiwali z jednego miejsca i sytuacji na drugą, ani się obejrzałam, a tu główna bohaterka już się zakochała? Siedziałam i zastanawiałam się 'co on takiego zrobił, że już go kocha?'...

Do tego ogromnym minusem jest ten ich koktajl w restauracji, myślałam, że zwrócę wczorajszy obiad ;x

No ale po za tym da się obejrzeć, szybko zleci.

ocenił(a) film na 8
Lenkaaa_93

ze scen które mi się podobały było jak ta koleżanka bohaterki opiła się coś wody i kolega miał jej zrobić usta- usta i ona go pocałowała tak fajnie, to moja ulubiona scena z dramy ten pocałunek był taki.. niewinny, słodki xD

Na swój sposób była śmieszna scena jak bohater szedł basenem i laski mdlały, chociaż jak na moje gusta nie było od czego tak mdleć, ale muzyka była śmieszna i na swój sposób to było nawet zabawne :P

Akcja w kinie też była nawet nawet jak bohaterka nosiła jedzenie bohaterowi i leciała też fajna muzyka w tle

Może być jeszcze robienie "Sailor Moon" i mina sąsiadki xD

Ale ta akcja z restauracji, matko boska... Ja się zastanawiam jak oni to nagrali że on to pił, co tak naprawdę było w tej misce bo nie sądzę że ze smakiem wypił kozy z nosa i łupież z głowy...

into_the_moonlight

Mi się podobało jeszcze to co główna bohaterka weszła do windy razem z jego sąsiadką i robiła te dziwne gesty, a sąsiadka wkleiła się w róg windy xD

No ale z tego co szedł na basenie, a one mdlały to normalnie lałam ;D
W Korei jest tyle ciach, a on to według mnie było takie wielkie PFFFFFFF, a one tam zgon robiły jakby był jakimś bóstwem ;p

Ja jak tylko zobaczyłam co oni robią zaraz przewinęłam, chyba bym zwróciła jakbym miała na to patrzeć ;p

ocenił(a) film na 8
Lenkaaa_93

"Mi się podobało jeszcze to co główna bohaterka weszła do windy razem z jego sąsiadką i robiła te dziwne gesty, a sąsiadka wkleiła się w róg windy xD" no tak, to było nawet fajne :D

"No ale z tego co szedł na basenie, a one mdlały to normalnie lałam ;D
W Korei jest tyle ciach, a on to według mnie było takie wielkie PFFFFFFF, a one tam zgon robiły jakby był jakimś bóstwem ;p" dokładnie, jakby Adonisa zobaczyły xD Może brzydki to on też nie jest ale bez przesady xD

"Ja jak tylko zobaczyłam co oni robią zaraz przewinęłam, chyba bym zwróciła jakbym miała na to patrzeć ;p" nigdy nie przewijam filmów, więc wytrwałam do końca xD

ocenił(a) film na 6
Lenkaaa_93

No śmieszna komedyjka. Jest parę fajnych, zabawnych akcji, ale i parę obrzydliwych. Akcja w windzie najlepsza bezapelacyjnie i tekst laski, że "nie pójdzie na studia, tylko wyjdzie za niego za mąż" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones