PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646429}

Confession of Murder

Naega salinbeomida
6,8 1 067
ocen
6,8 10 1 1067
Naega salinbeomida
powrót do forum filmu Naega salinbeomida

Naciągana 7

ocenił(a) film na 6

Ciekawy film... świetna fabuła... niekiedy zaskakujący... bijatyki i pościgi przekombinowane strasznie ale ogólnie wszystko ok... Szkoda, że na filmweb nie da dawać się połowek... 6 to za mało a 7 za dużo.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

zgadzam sie, kolo szostki mozna mu dac, a te sceny akcji to se mogli podarowac

Adam_Kesher

zwłaszcza scena, gdy przeskakiwali z auta na auto i magicznym sposobem znów znaleźli się w ambulansie ;p zdumiewające

ocenił(a) film na 3
reptile2006

Świetna fabuła? Przecież ten film jest tak nafaszerowany wszelkimi dziurami fabularnymi, ciężko mi nawet to do czegoś porównać.

Twórcy na siłę chcą doprowadzić do jakże ekscytującego, bystrego i szokującego zwrotu, że logika dostaje tu z każdej możliwej strony. Skala nieprawdopodobieństwa zdarzeń (logicznych) w końcu zaczyna irytować, w zakończeniu zaś znajdujemy "podsumowanie", bohaterowi zegarek musi chodzić zgodnie z Zegarem Atomowym gdzieś ze Szwajcarii. Zostało mu już 15 sekund do aresztowania, czy zostanie bohaterem czy pójdzie siedzieć? Oto jest pytanie, które ma powalić widza.

ocenił(a) film na 3
Piotrek4

Zgadzam się, pod koniec przestawałem już kontaktować tak mnie ten film znużył ciągłymi 'szokującymi twistami'.

ocenił(a) film na 4
Piotrek4

mnie też troszkę rozczarował, choć cenię koreańskie produkcję tu się nie postarali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones