PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30864}

Najlepsi z najlepszych

Best of the Best
7,3 10 985
ocen
7,3 10 1 10985
5,7 3
oceny krytyków
Najlepsi z najlepszych
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych

10/10

ocenił(a) film na 10

Na wstępie swojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że nie spodziewałem się zobaczyć tak dobrego filmu, jeśli chodzi tematykę sztuk walki. Myślałem, że po zobaczeniu rewelacyjnego Ip Mana nic mnie nie zaskoczy - pomyliłem się. Choć o filmie słyszałem od dawna to jakoś ostatnio miałem sposobność go obejrzeć. Film jest idealny w każdym calu. Fabuła jest idealna, aktorzy dobrze spisali się w swoich rolach, muzyka świetnie pasuje do filmu. Klimat sprawia, że można by było ten film oglądać i oglądać. Końcówka jest wzruszająca, a do tego jest dawka odrobiny humoru. Uważam, że film jest ponadczasowy, perfekcyjny i jest jednym z najlepszym filmów związanych ze sztukami walki. Pewnie jeszcze nieraz do niego wrócę - rewelacja. 10/10.

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

jak mogles nie ogladac tego filmu to jest klasyk!!!

ocenił(a) film na 10
Avatar_3

Trudno mi powiedzieć dlaczego mi umknął ten film, cieszę się jednak, że nadrobiłem zaległości bo film jest o tyle rewelacyjny, że pewnie nie skończy się na jednym seansie. Chętnie obejrzałbym filmy podobnego typu, polecisz coś ??

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

ale ze starszych czy nowszych?

ocenił(a) film na 10
Avatar_3

Uważam, że lepszy klimat mają te starsze aczkolwiek nie pogardzę również nowszymi.

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

Zgadzam się z tobą,też go obejrzałem o 1000000 lat za późno,film podobno klasy B,a bije większość gniotów klasy a na głowę,raczej nic lepszego nie uświadczysz,zresztą ocena słuszna 10/10

ocenił(a) film na 8
Predi_83

Właśnie obejrzałem i zgadzam się z panami w 100% dzisiaj już się takich filmów nie robi ten klimat ta muzyka coś pięknego
miło mi tu czytać że nie tylko ja jestem miłośnikiem takiego kina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones