PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30864}

Najlepsi z najlepszych

Best of the Best
7,3 10 992
oceny
7,3 10 1 10992
5,7 3
oceny krytyków
Najlepsi z najlepszych
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych

Fabuła właściwie żadna, trudno też pokusić sie o opinie że jakas niesamowita gra aktorska - jednak sam film naprawde świetny. Oglądałem sam nawet nie wiem ile razy - ale ostatnio bym na 2-ce i znow obejrzalem i nadal lezka w oku sie kreci, w ostatniej scenie kiedy koreanczyk idzie oddac medal. Klasyk ktory na bank obejrze z corką jak jeszcze troszke podrosnie. Poki co ogladam z nia inne klasyki typu Never ending story. Ale wracajac do tematu film naprawde godny obejrzenia - polecam szczególnie rocznikom urodzonym juz w 90-tych latach, ktorzy wychowywali sie juz na nieco innym kinie

ocenił(a) film na 8
Pinio_4

Ja bym w zyciu nie puścił dziecku never ending story :D Za straszne nawet dla mnie
Co do najlepsi z najlepszych to uważam , że Erik Roberts zagrał genialnie.

ocenił(a) film na 8
Pinio_4

Może dlatego iż to hicior wypożyczalni video
To mój PIERWSZY film obejrzany na video-mam do tego filmu sentyment

ocenił(a) film na 7
Pinio_4

Zgodzę się ze wszystkim oprócz opinii o grze aktorskiej. Eric Roberts wszedł na swoje wyżyny, reszta też bez zarzutu w tym genialny James Earl Jones.

Pinio_4

Klasyk i tyle... Nie ma o czym mówić. Kto nie widział, definitywnie nie jest fanem sztuk walk.

ocenił(a) film na 8
Pinio_4

Słowa Koreańczyka na końcu filmu są w stanie wzruszyć nawet sceptyków. Wczoraj widziałem (tv), jak moja narzeczona oglądała zniesmaczona film o "obtłukiwaniu ryja/amerykańskiej fladze i salutowaniu/ o amerykańskich bohaterach, wiecznie przegrywających i pokrzywdzonych, którzy na końcu jakimś cudem wygrywają / itp" W końcówce, gdy już toczyła się walka o pilota a zażenowanie było kulminacyjne, padły wspomniane słowa. Zobaczyć u Niej łzy wzruszenia - bezcenne!! Przyznała, że film jednak dobry! :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones