PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 285
ocen
8,0 10 1 103285
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Już dawno nie widziałam tak inspirującego filmu. Nawet nie wiem, czy filmu, czy po prostu człowieka. Jeśli to jednak film, to wraca moja wiara w polską kinematografii (choć pewnie można się do czegoś przyczepić, ale nie chcę), jeśli jednak to człowiek, to mój Boże, ten pan ma mój dozgonny szacunek. Być na samym dnie, wychować się w rodzinie, gdzie jest przemoc ze strony osoby, która powinna kochać, motywować i wspierać, stracić kogoś, kogo się kochało i.. I zostać ku*wa najlepszym! Wgniotło mnie, została ze mnie mała mróweczka. Film ma wspaniały klimat. Czasem daje ci pałą po łbie, żeby zaraz chwycić za rękę i poklepać po plecach. Trzeba przyznać, że historia górskiego wybitnie nadaje się na film. A Górski wybitnie zasługuje na uznanie.

użytkownik usunięty
Piekny_umysl

W sumie do mnie też wróciła wiara w polską kinematografię. Ten film naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Totalnie nie spodziewałam się tego. Świetnie pokazuję walkę uzależnionego człowieka będącego na dnie z życiem codziennym. Jeszcze na koniec dokonał niemalże niemożliwego,bo przebiegł maraton i szczęśliwie dotarł do mety,a po drodze zdarł sobie skórę stopy do mięsa,bo nosił za małego buta. Oby więcej takich filmów powstawało!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones