PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 286
ocen
8,0 10 1 103286
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

Zastanawiałam się kiedyś co to znaczy dobry film, subiektywnie, bo przepraszam z góry, to jest spis cech ważnych, ważnych dla mnie :
- film ma dobrą histrorię !!!
- film pozostawia widza nieobojętnym, robi wrażenie , myślimy o nim, pamiętamy o nim długo po seansie
- forma fimu jest prosta czyli nie ma przerostu formy nad treścią, albo forma jest mocno związana z treścią np Twój Vincent
- film zawiera treści , wartości , z którymi może się identyfikowac lub przeciwnie nie zgadzać się jako przedstawiciel naszej rasy człowieczej.
- film ma wspaniałą przekonywującą aktorsko i psychologicznie obsadę
- film jest ispiracją dla oglądacza do przemyśleń, do zmiany postawy, działania itd
- jest rozrywką, najlepiej jeśli jest to humor słowny i na dodatek inteligentny i niewymuszony
Dlaczego to tutaj zamieszczam, bo przy wszystkich tych powyższych punktach stawiam TAK dla filmu Najlepszy.
Gratuluję twórcom i żałuję, że nie jest to nasza polska nominacja do Oskarów. Czyzby za mało artystyczna propozycja?  Polecam , juz dawno nie widziałam tak po prostu dobrego i pozytywnego filmu,


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones