PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772700}
8,0 103 285
ocen
8,0 10 1 103285
6,2 29
ocen krytyków
Najlepszy
powrót do forum filmu Najlepszy

jakosc dzwieku

ocenił(a) film na 7

Rzadko kiedy oglądam polskie filmy w domu bez słuchawek.. ten chciałem sobie obejrzeć na dużym ekranie jako jeden z nielicznych i jestem poprostu w szoku! Żeby usłyszeć i zrozumieć każde słowo w tym filmie, nawet to najcichsze, musze ustawić poziom głośności w takim punkcie, że te normalne najczestsze dialogi juz walą po uszach bo są za głośno, a co jakiś czas a nawet częściej niektorzy wydaja takie odgłosy jak w amatorskich filmach na yt przez przypadek czy nieudolnośći... gdy ktoś krzyknie czy podniesie głos, czy pedolnie czymś o ściane, to slychać to na cały dom a w pomieszczeniu uszy pękają.... to jest normalne w polskich filmach ? Czyli albo ogladać na słuchawkach ktore wylapia jako tako te najcichsze wypowidzi albo ogladac z pilotem i na bierząco operowac poziomem głośności.... zal....
w ogole nie wiem czemu film ma taką wysoką ocene.. (to ze wyzsza niz tacy Bogowie to szok dla mnie) poniewz przez ten dwiek nie mozna tego filmu normalnie obejrzec....

ocenił(a) film na 7
ruski_arbuz

najgorsze jest to ze przy standardowym poziomie głośności, takim co zwykle mam do wszystkiego... to w tym filmie zrozumiem z połowe słów! wie ktoś dlaczego tak jest ? prawie połowa, to niby mowia normalnie ale tego w ogole nie idzie zrozumiec bo jest za cicho! przygłośnie- to z chwile jakiś pajac rzuci czymś o sciane czy glebe, to jest taki odglos jakby bomba wybuchla.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones