PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836649}
6,7 50 442
oceny
6,7 10 1 50442
6,7 39
ocen krytyków
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
powrót do forum filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

...chyba się starzeję, bo już mi to nie wystarcza i chciałbym lepszych dialogów i wciągającej historii. 1.5 godzinny teledysk. W pewnym momencie slow mo zaczęło być po prostu nudne. Postać Gierszałą według mnie przesadzona.

1992kamil

no i te amerykańskie momenty typu lot auta i wybuch xd

krzynu

A nie widzicie w tym ironii?

tisoc

widze w tym zenade

krzynu

nic na to nie poradzę

ocenił(a) film na 5
tisoc

Owszem, ale taką walącą widza po mordzie, a ironia jednak powinna być subtelna. Za dużo tych tanich chwytów i są zbyt nachalne, mnie po paru razach zaczęły po prostu irytować.

Sol89

a mnie się podobało

ocenił(a) film na 5
tisoc

Każdy lubi co innego.

Sol89

jeden noc drugi nocnik

ocenił(a) film na 5
tisoc

Wow, gratuluję klasy.

Sol89

dziękuję

Sol89

Na plus to ( w tle) piosenka Andrzeja Zauchy i facet jedzie na motorowerze z dziewczyną. Tyle, że całość to taki musical z tysiącem teledysków i bazarkową kulturą.

ocenił(a) film na 5
eldamianus

Muzycznie w ogóle jest zacnie, tyle że muzyka nie nadrobi potężnych braków w innych dziedzinach niestety.

ocenił(a) film na 7
1992kamil

Technicznie... no no, ten teges, fest.

1992kamil

No to ja chyba od zawsze stary jestem, bo dla mnie zwykła wydmuszka. Jeżeli ktoś widzi w tym filmie ironię to podziwiam. Poza tym czy jeżeli zrobi się kiepski film, z fatalnie napisanymi postaciami i dialogami, doda do niego trochę prześmiewczej ironii to sprawi to, że ten film stanie się lepszy? Otóż chyba nie.
Dla mnie to włąsnie przypadek ''Najmro'' i nawet jeśli bardzo cenię sobie aktorstwo Ogrodnika czy Więcka, to nie wystarcza. To po prostu słaby film i 4 w moim oglądzie to najwyższa ocena, którą temu filmowi można dać.

ocenił(a) film na 8
1992kamil

Jak na polskie kino rozrywkowe to jest baaardzo dobrze. IMHO scenariusz naprawdę trzyma poziom na tle innych współczesnych produkcji. Kadry i ujęcia bardzo się wyróżniają jeśli chodzi o rodzimą kinematografię. Myślę, że to wyłącznie kwestia gustu że Ci nie podszedł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones