PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785117}
6,3 2 510
ocen
6,3 10 1 2510
7,4 18
ocen krytyków
Najpiękniejsze fajerwerki ever
powrót do forum filmu Najpiękniejsze fajerwerki ever

A więc tak. Dwie lesby budzą się w łóżku w samych majtkach i zaczynają się całować. Potem jedna lesba wstaje, ubiera szorty z dziurką, podchodzi do drugiej lesby, wyciąga przez dziurkę palec, że to niby penis i każe drugiej lesbie obciągać. Druga lesba robi ruch paszczą jakby chciała zjeść penisa. Przyznacie, że jest to bardzo ambitny początek. Takie nowoczesne polskie kino współczesne. Tak, nowoczesność to chyba najlepsze

Potem jest już jednak trwoga wojny, bo wiadomo 2017 rok, wiadomo kto rządzi Polską, a więc musi być wajna. Niestety chłopaka tej lesby biorą do woja na wajne, bo musicie wiedzieć, że jedna z tych lesb ma chłopaka. Czy chłopak wie o tym, że koleżanka tej lesby jest jednoczesnie jej kochanką, tego do końca się w filmie nie dowiadujemy, ale i tak jest nowocześnie bo chłopak tej lesby miał ochotę posunąć koleżankę tej lesby, czyli drugą lesbę, ale nie zdążył, bo nastąpił ostrzał artyleryjski lub bombardowanie bombowców. Mamy jednak symboliczne dopełnienie miłosnego trójkąta co należy uznać za wielkie zwycięstwo hipisowskiej koncepcji wolnej miłości. W końcu to o takie Polskie nic nie robiliśmy.
Ale idźmy dalej...

Chłopakowi jednak udało się zbiec z wojska, ponieważ na autosan z żołnierzami napadło kilku lewaków, którzy bez problemu pogonili cały autosan rekrutów. Skąd wiadomo, że to byli lewacy? Ponieważ w scenach ulicznych protestów powiewa dumnie czerwona flaga. Mogli to być co prawda członkowie czerwonego krzyża, ale na fladze nie było krzyża. Tak więc chłopak ucieka, lesba opatruje mu głowę, bo jest pielęgniarką, a następnie idą na dyskotekę wciągnąć kilka kresek i się powygłupiać, bo wiadomo, że na wojnie tak się robi.

Całe szczęście, że chłopakowi udało się zbiec z woja, bo jeszcze nie daj Bóg by zginął, a tak razem ze swoimi kompankami mógł zażyć garść tabletek i popełnić samobója. Tak kończy się ten ze wszech miar intrygujący obraz. Trójkąt po wygibasach na dyskotece pogrąża się we wiecznej nirwanie, a przyszłość polskiego kina rysuje się świetlanie -

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

Gej w avatarze bardzo pasuje do Twojego komcia. Pozdrawiam ciepło.

ocenił(a) film na 2
Marac

jaki gej, nasłuchałeś się waść pierdół,

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

No po Twojemu to pewnie będzie "pederasta", "homoś" czy "pedał" czy jak tam ostatnio macie w zwyczaju nazywać swoich kryptokochających inaczej kumpli.

ocenił(a) film na 2
Marac

mamy w zwyczaju nazywać ich tradycyjnie, po polsku, a nie tak jak wy, wedle zachodnich instrukcji,

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

Tradycyjnie po polsku bijesz też żonę i dzieci? Czy też wedle zachodnich instrukcji nie używasz rękoczynów?

ocenił(a) film na 2
Marac

a to misiowi się coś pomyliło, to na zachodzie kobiety częściej padają ofiarą przemocy domowej niż w katolickiej Polsce - także weź swoją tradycję z powrotem do Niemiec

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

To teraz odejmij od zachodnich wyników czyny popełniane nie przez Europejczyków tylko przez nachodźców i wróć jak skończysz.
No i dzieci Ci gdzieś umknęły w Twojej odpowiedzi...

ocenił(a) film na 2
Marac

I tym sposobem pozostała ci już tylko kazuistyka

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

No to skoro pasujesz, to wróćmy do głównego tematu.

Co robi kryptohomoseksualista w Twoim avatarze? Czy to ukryte pragnienia dają o sobie znać? Na to by wskazywało niezdrowe podniecenie tematem homoseksualizmu, które widać w pierwszym komentarzu.

ocenił(a) film na 2
Marac

Ja nie pasuję, to Ty pasujesz bo zmieniasz temat.

Ale odpowiem. Według Ciebie opowiadając to co widziałem w pierwszej scenie filmu to ja wykazuję niezdrowe podniecenie tematem homoseksualizmu? To co zatem powiedzieć o tych, którzy zaczynają filmy od takich scen?
A co do awataru, to po pierwsze nie wiesz jakie Pan Antek ma upodobania, a awatar mam od dawien dawna, bo kiedyś to zdjęcie wydało mi się humorystyczne, wstawiłem, i tak już zostało.

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

Gdzie niby zmieniam temat? To Ty przerwałeś bzdurząc coś o kazuistyce, gdy wykazałem błąd w Twojej argumentacji.

" To co zatem powiedzieć o tych, którzy zaczynają filmy od takich scen? "

No może po prostu są homo-/biseksualistami. To by było całkiem zrozumiałe. Jak już ustaliliśmy, to najczęstsza przyczyna nadmiernego zainteresowania homo-/biseksualizmem.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8772014?dopt=Abstract

" nie wiesz jakie Pan Antek ma upodobania"

Cała Polska wie, jakie są upodobania Szalonego Antosia, zresztą on się nawet z tym nie kryje - przecież nawet zatrudnia kochanków u siebie w ministerstwie. Tylko niewielka grupka prawiczków udaje, że nie wie - to ci sami, którzy "nie wiedzą" jakiej orientacji jest Kaczysyn.

ocenił(a) film na 2
Marac

Nie wykazałeś żadnego błędu w mojej argumentacji, powołujesz się jedynie na jakieś swoje miraże,
w takich krajach jak Włochy, Hiszpania, Portugalia czy Irlandia też jest masa nachodźców, a mimo to te kraje również należą do tych o najniższej przemocy wobec kobiet, i to co je łączy to najsilniejsze i historycznie najdłuższe oddziaływanie religii katolickiej na ludzi. Tam gdzie szybko postępowała laicyzacja bądź dominował protestantyzm statystycznie jest więcej przemocy wobec kobiet, tak jest również w krajach gdzie nie ma nachodźców ale również nie ma tradycji katolickich,

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

O, no i teraz gadasz jak człowiek. Z tym można dyskutować.

Interesujące, jeśli prawdziwe - miałbyś jakieś linki na poparcie tego co piszesz? Intuicyjnie wydaje mi się to nieprawdopodobną bzdurą, ale chętnie przekonam się, że w istocie tak jest. Człowiek się uczy całe życie.

ocenił(a) film na 2
Marac

tak, badanie przeprowadzone przez Agencję Praw Podstawowych Unii Europejskiej na 42 tysiącach kobiet w całej Unii Europejskiej
Pierwszy link jest do całego dokumentu po angielsku, to ma 200 stron, jeśli preferujesz gotowca z najważniejszymi wnioskami to wklejam drugi link ze strony racjonalista.pl - gdzie w przystepny sposób opisano najważniejsze wnioski,

fra.europa.eu/sites/default/files/fra.../fra-2014-vaw-survey-main-results-apr14_ en.pdf

http://www.racjonalista.pl/index.php/s,38/t,40075



ocenił(a) film na 2
m_listkiewicz

http://fra.europa.eu/en/publication/2014/violence-against-women-eu-wide-survey-m ain-results-report

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

Wielkie dzięki!

Marac

Proszę jak się Panowie ładnie dogadali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones