PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8009}

Największe wydarzenie od czasu, gdy człowiek stanął na Księżycu

L'événement le plus important depuis que l'homme a marché sur la Lune
5,7 58
ocen
5,7 10 1 58

Największe wydarzenie od czasu, gdy człowiek stanął na Księżycu
powrót do forum filmu Największe wydarzenie od czasu, gdy człowiek stanął na Księżycu

Przegladajac strony Filmwepu zauważyłem dosć długi i ciekawy tytuł filmu tak mnie to zainteresowało że postanowiłem go obejżeć. Jeśliby ktos mógł w jakiś sposób udostępnić ten film byłbym bardzo wdzieczny, postaram sie odwdzięczyć!

WIDMO82

to chyba komedia o facecie, ktory jest w ciazy z wlasna zona, nie ogladalem, ale tez mialbym ochote (obejrzec :))), widzialem kiedys jakis fragment, tylko nie pamietalem tytulu. teraz juz wiem, trzeba sie wybrac do dobrej wypozyczalni albo szukac we Francji :((( z polskimi napisami. Albo czekac, moze jakas stacja TV sie na to zdecyduje...

ocenił(a) film na 6
Lech_2

W sieci ten film krąży tylko w oryginale (czyt. po francusku). Można jeszcze wygrzebać katalońskie napisy ;)

ocenił(a) film na 6
magmos

A! Jest jeszcze we włoskiej wersji językowej :)

magmos

Do obejrzenia w kinie w Warszawie:
http://www.iluzjon.fn.org.pl/filmy/info/1326/najwieksze-wydarzenie-od-czasu-gdy- czlowiek-stanal-na-ksiezycu.html?rep=3136

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones