PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641886}

Najwyższy wyrok

Maximum Conviction
5,5 3 765
ocen
5,5 10 1 3765
Najwyższy wyrok
powrót do forum filmu Najwyższy wyrok

Muszę przyznać że Steven Seagal nie robił filmów porywających "superprodukcji" ale można było pooglądać i człowiek nie miał wrażenia że do końca stracił czas. Po tym "filmie" na pewno ja osobiście nie będę oglądał dalszych produkcji pana Steven Seagal`a.
Fabuła jaka fabuła jej po prostu tutaj nie ma .
Logika zachowań postaci kompletnie niezrozumiała
*pierwszy przykład Manning komandos sił specjalnych mając możliwości nieskończona użycia broni używa starć w na pieść etc. głupota?
*drugi kiedy Charlotte dokopała z zaskoczenia Manning`owi z zaskoczenia postanawia zostawić go przy życiu po prostu odchodząc od nieprzytomnego Manning`a

To dla mnie są dwie największe bzdury tego filmu, których jest o więcej wiele ale nie moja w tym rola aby je wypisywać.

Aha panie Steven Seagal czas ma działa na wszystkich proszę błagam nie ubieraj się w żadne ubiory komandosów bo dopiero wtedy widać jak się przytyło or postarzało :)

bart_50

Też nie chce mi się wypisywać błędów, które są w tym filmie, jest ich tyle, że można o tym książkę napisać. Ale po co? Kto zechce to czytać?

ocenił(a) film na 4
bart_50

jak zwykle Segal jest najlepszy, najsilniejszy i w ogóle, ile można ja się pytam...

bart_50

To jest film akcji, ma się dziać i to jest najważniejsze. Jeśli szukasz "mądrego" filmu, w którym wszystko ma się kleic do kupy- polecam jakiś dramat. Walka na pięści zamiast używania ostrej amunicji? Może nie każdy jest wyrachowanym mordercą i bez mrugnięcia okiem strzeli, zamiast obezwładnić, skoro ma taką mozliwość. Drugi argument tyczy się tego samego- po co kobieta miała zabijać, jesli jej celem było go zatrzymać i spowolnić? Gratuluję, jesli w każdym filmie musi być miliard trupów, by był dobrym. Aktorzy się starzeją, ale w więzieniach nie pracują normalnie żadni "grubsi, starsi panowie"? Litości... Dla mnie 6/10, bo niestety nie można dawać połówek, ale dawanie 1 to już totalna głupota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones