PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641886}

Najwyższy wyrok

Maximum Conviction
5,5 3 767
ocen
5,5 10 1 3767
Najwyższy wyrok
powrót do forum filmu Najwyższy wyrok

Porównując ten film do takich produkcji jak: Siła Rażenia, Cudzoziemiec, Shadowman czy
Naprzeciw Ciemności, to jest naprawdę dobrze! Dobry montaż i sporo akcji, a "Najwyższy
wyrok" w jakimś stopniu kojarzy mi się z Liberatorem :)

Fabuła może jakaś odkrywcza nie jest, ale te 90 min mija szybko i przyjemnie. Współpraca
Austin - Seagal też ciekawa. Na duży plus główny antagonista, były agent CIA, który jest łasy na
kasę. Ale może ją zdobyć tylko mając czip, który nosi w swoim ciele azjatycka kurierka
uwięziona w tajnym więzieniu wojskowym. Widowiskowe strzelaniny i dobre walki,a w filmie
akcji niczego więcej nie trzeba.

Z minusów:

-Trochę za mało Seagala
-Mannig zachowuje się często nielogicznie, np rozwala najemników nożem i nie zbiera po nich
broni palnej.

Do klasyki z Seagalem dużo brakuje, ale siódemka to wysoka nota jak na budżetówkę i fakt, że
nie jest to życiowy okres dla Stevena. Polecam.

użytkownik usunięty
Lizmak

zgadzam się z tobą :) z jeden z dużo lepszych stefana.

użytkownik usunięty
Lizmak

a czemu akurat z liberatorem? :)

ocenił(a) film na 7

Seagal w tym filmie - najemnik/komandos. Grupa "terrorystów" najemników opanowuje dany obiekt i Seagal walczy z nimi jak partyzant. W dodatku na końcu konfrontuje się z byłem agentem CIA (to samo Tommy Lee Jones - jest ex agentem CIA w Liberatorze).,

użytkownik usunięty
Lizmak

dobre spostrzeżenie szkoda że film nie nazywa się liberator 3 :D

ocenił(a) film na 7

Były ponoć jakieś spekulacje na temat części trzeciej, ale to już musiałoby powstać przy wsparciu Warner Bros - inaczej nie ma sensu. Dwa "Liberatory" to wysokobudżetowe akcyjniaki.

użytkownik usunięty
Lizmak

teraz już wątpie że powstanie.

ocenił(a) film na 1
Lizmak

należy się solidne jeden za stracony czas;)

ocenił(a) film na 5
Lizmak

Fakt, pod pewnymi względami można go porównać z Liberatorem, jednak jak sam zauwazyłeś, dużo mu brakuje. Daję 6/10, choć trzeba przyznać chyba najlepszy film Stevena od kilku lat :D

"Do klasyki z Seagalem dużo brakuje, ale siódemka to wysoka nota jak na budżetówkę i fakt, że
nie jest to życiowy okres dla Stevena" - ten okres trwa już, jakby nie licząc, około 10 lat :P

użytkownik usunięty
xaphon

dla mnie jeden z najlepszych tych nowych! dużo akcji i strzelanin co cieszy! i współpraca z austinem też fajna. oby tak dalej panie Seagal!

ocenił(a) film na 6

Austin: Kto zabił moją przyszłą byłą żonę?

użytkownik usunięty
karoman4

Jak ty mnie tu tak szybko znalazłaś? ;) zdradzisz sekret?

ocenił(a) film na 6

Obserwuję ten wątek od chwili, gdy został założony przez Lizmaka.

Zobacz http://www.filmweb.pl/person/Bruce+Willis-117/discussion/Podobno+Bruce+jest+geje m%21-2245972 Co z nim zrobić?

użytkownik usunięty
karoman4

Przecież to znany gad, wszędzie go pełno i wszędzie gdzie się pojawi to trolluje. Czuje że niedługo ban poleci.

ocenił(a) film na 6

To alterkonciarz.

użytkownik usunięty
karoman4

Mi już niedobrze się robi jak widzę tego robaka na avatarze. Na ex3 też niedawno trollował. Teraz na twojego ulubieńca zapolował.

ocenił(a) film na 6

To paszat, który jest też Browiitem i ostatnio trollowałna Ex3. To atak wymierzony we mnie.

użytkownik usunięty
karoman4

Może Paszat, może Dangeris.

ocenił(a) film na 6

Nie, Dangeris nie. Dangeris trollował, a paszat oczernia. A to różnica.

użytkownik usunięty
karoman4

No w sumie tak. Ale Dangeris też mógł się zmienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones