PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641886}

Najwyższy wyrok

Maximum Conviction
5,5 3 767
ocen
5,5 10 1 3767
Najwyższy wyrok
powrót do forum filmu Najwyższy wyrok

no no no niezła obsada

użytkownik usunięty

Kiedy premiera?

Obsada fajna tylko chciałbym, aby ten Film był w kinie :(

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

raczej mało prawdopodobne.. filmy seagala juz od dawna nie są w kinach (wyjatek maczeta)

Najlepszy Fighter nie doceniony na świecie moim zdaniem im straszy jest tym nawet lepszy. 28 Filmów obejrzałem, więc coś jest na rzeczy nie:P .. A tak przy okazji to przeczytaj sobie, bo warto : ) http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/steven-seagal-legenda-kina-akcji,178 1026,38

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

ja obejrzałem 23 tytuły :) teraz gorąco czekam na http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010

Ja się przyznam, że żadnej części nie Obejrzałem Niezniszczalnych. Obsada mnie onieśmiela rzecz jasna. Ciekawe dlaczego Steven Seagal odmówił zagrania u boku takich gwiazd. Gdyby zagrał w Sequelu to by było coś. Majstersztyk.

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

to lepiej nadrób zaległosci i obejrzyj 1 ;) a seagal czemu nie zagrał? zle relacje z van dammem i producentem (poczytaj sobie http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni-2010-311443/trivia
podobno zagra w 3 czesci ale jeszcze sie zastanawia źródło: http://www.filmweb.pl/news/Steven+Seagal+b%C4%99dzie+Niezniszczalny-84051

Oglądaj Stevena na polsacie teraz:P

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

nie chce mi sie, ogladalem juz Protektora 3 razy.

Ja 2 dopiero. Teraz rozumiem, że to jeden z lepszych filmów Stevena, bp pierwsze jak go obejrzałem to czułem taki niedosyt. Jednak się zmieniło to Film na poziomie Stevena ten styl, walki i itd. Poezja wręcz.

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

jeden z najlepszych tych późniejszych. Polecam także w odwecie za śmierć.

Nie oglądałem go. Skoro polecasz to muszę obejrzeć.

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

i to jeszcze dzis :D

Nie mam gdzie go obejrzeć. Jest gdzieś na Youtube albo masz jakąś stronkę by obejrzeć? Miałem już kiedyś zrobić sobie listę z tytułami ze Stevenem pościągam najlepiej z nim udziałem Filmy, nagram sobie i będę miał. A tak przy okazji to w Czwartek godz 22:50 jest Steven na TvN w Filmie Patriota tego też nie oglądałem;p

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

patriota jest nudny, a film sciagnij sobie z www .darkwarez .pl

Cz3ść wiesz ściągam gry, filmy z Torrenta, ale tam coś ściągnąć to jest czasami problem piszą, że jest Lektor lub Dubbing, a okazuje się, że nic takiego nie ma. Trzeba mieć dobre źródła;p

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

sciagaj z megawarez.eu

Najemnik nick odziedziczyłeś po Stevenie Seagalu:D też bym w niektórych filmach Najemnikiem :P

użytkownik usunięty

:D A Ty jeden z nowych filmów coś polecasz co teraz wyszedł np Igrzyska Śmierci? słyszałem, że świetny film.

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

polecam niepokonany 3 odkupienie i colombiana.

Colombiana to ten Film co pokazywali często w TV. Tam gra świetna Dupa ;p

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

od razu przyjemniej sie oglada:) gorąco polecam.

Ja spadam trzymaj się zaś na razie.

Kane777_filmweb

Oglądałeś Trylogię Transformers?

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

zamierzam obejrzeć najnowszą część (3) bo jak zobaczylem efekty w trailerze to mnie zamurowalo.

1 jak i druga część efekty są na poziomie opadnięcia szczęki dosłownie i w przenośni rzecz jasna. 3 część mam nadzieje, że będzie podobna w końcu to zakończenie trylogii,ale podobno zgodzili się na 4 część. Film jest kasowy wielu ma fanów może i dobrze.

Kane777_filmweb

Idę oglądać Transformers 3 zobaczymy czy warto. Wiadomo, że nie gra Megan Fox tylko jakaś inna ta laska. Oby to nie zepsuło połowę filmu.

ocenił(a) film na 6

widze ze jestescie fanami ss,podobnie jak ja.

damianho15

To Miło następny fan Seagala, a ile już obejrzałeś udziały w jego filmie?

ocenił(a) film na 6
Kane777_filmweb

prawie ze wszystkie,oprocz tam tych paru najwiekszych wpadek ss.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones