PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283869}

Narodziny obłędu

First Born
5,5 2 038
ocen
5,5 10 1 2038
Narodziny obłędu
powrót do forum filmu Narodziny obłędu

Świetny klimat, Elizabeth Shue pokochałam po tej roli, jest bardzo przekonująca. Końcówka
wręcz porażająca, pierwszy raz jak to oglądałam szczerze mówiąc byłam przerażona.
Ps. śmieszą mnie komentarze "czy ten dom był nawiedzony?" bo to potwierdza tylko
ignorancję ich autorów. To nie jest bajka o duchach. To nie jest jakiś tam zmierzch czy inne
zaćmienia, na szczęście.

ocenił(a) film na 8
sylwiknn

Zgadzam się w 100%. Dodam też,że wszyscy mylą pojęcia - to nie horror (jak niektórzy myślą) to dobry thriller psychologiczny bardziej właśnie na rozkminkę.Żaden nawiedzony dom,duchy itp...!

ocenił(a) film na 7
nick6

a duże znaczenie ma tu "psychologiczny", czyli psychika bohatera, która "płata mu figle", a nie zjawiska nadprzyrodzone : )

ocenił(a) film na 8
rose_fw

Dokładnie tak..:)

sylwiknn

Popieram, film jest naprawdę dobry! Przerażać ma w nim to, co jest w stanie zrobić z nami nasz własny umysł, ale jeśli ktoś oczekiwał że w trakcie filmu wyskoczy poczwara w stylu Samary z Ringu, to faktycznie może czuć się rozczarowany ;) Osobiście uważam, że jest to kino warte uwagi, warto jednak przed seansem nastawić się na fakt, że jest to zdecydowanie bardziej thriller psychologiczny jak horror. Polecam.

ocenił(a) film na 9
sylwiknn

Mnie również bardzo podobał się ten film, nietypowy i bardzo niehollywoodzki, a to lubię. Główna rola świetnie zagrana. Pewnie budżet nie był największy, ale scenariusz, montaż, dialogi, gra aktorska - naprawdę super!

ocenił(a) film na 8
marsjanla

Zgadzam się z Wami. Bardzo dobrze zrealizowany i fantastycznie zagrana główna rola przez Elizabeth (mam słabość do tej aktorki). Temat o depresjii poporodowej bardzo potrzebny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones