film

Nasi

Svoi
2004
1h 40m
7,6 334
oceny
7,6 10 1 334
Rosyjski „Szeregowiec Ryan”. Film przywraca do łask film wojenny, nadając mu nowy wymiar, a jednocześnie zachowując ogromne pokłady moralnej dwuznaczności.

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Nasi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Rosyjski „Szeregowiec Ryan”. Film przywraca do łask film wojenny, nadając mu nowy wymiar, a jednocześnie zachowując ogromne pokłady moralnej dwuznaczności.

studio
Slovo
tytuł oryg.
Svoi
inne tytuły
Friendlies
Our Own
Us
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kilka fragmentów muzycznych z tego filmu zrobiło na mnie spore wrażenie. Muzyka podczas sceny bitwy z przejmująco powtarzającym się motywem skrzypiec zerwała mi beret. Czy na przykład fragment muzyczny przy wrzucaniu motocykla do rzeki. No i fragment kończący film. Film przyznam także mi się podobał, ścieżka...

10/10

ocenił(a) film na 10

O takie kino proszę w dużych ilościach. To jest megahit dla oka. Szkoda że takiego serialu nie ma na pewno by odniósł sukces. Wielkie brawa dla twórców i aktorów tego filmu. A niektóre sceny ogląda się z otwartymi ustami.

Przyznam się szczerze, że oglądając ten film przez pewien czas myślałem o tym, że wystawię mu ocenę bardzo dobrą - było tak do momentu kiedy trzej uciekinierzy dotarli do wioski jednego z nich (no może jeszcze kilkanaście minut od tego momentu). Później fabuła nieco się rozmyła - było dosyć monotonnie z fabułą...

nawet fajny, dobra muzyka, znośne zdjęcia, więc w sumie można obejrzeć bez uczucia zmarnowanego czasu

Gdzie Widzieliście ten film??Można go gdzieś kupić??gg4287088

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones