Film

Le sens de la fête

2017 1 godz. 57 min.
6,2 3 955
ocen społeczności
6,2 10 1 3955
3 705
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
Max organizuje wystawne wesele Pierre'a i Hélène w siedemnastowiecznym zamku. Mimo, że przygotowywał już wiele imprez, tym razem nic nie idzie zgodnie z planem.
Nasze najlepsze wesele
Zwiastun nr 2 (polski)
Nasze najlepsze wesele
Zwiastun nr 1
Nasze najlepsze wesele - Zwiastun Nr 2 (polski) Nasze najlepsze wesele - Zwiastun Nr 2 (polski)

Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jakMax jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania. Rekrutuje kelnerów, kucharzy i pomywaczki. Poleca fotografa, zatrudnia zespół muzyczny, a nawet osobiście zajmuje się aranżacją kwiatów. Jednym słowem robi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia. Czy Max i jego ludzie zdołają opanować sytuację, zanim będzie za późno?

dystrybucja
studio
Canal+ (udział) / Ciné+ (udział) / Compagnie Cinématographique, La (koprodukcja) / Więcej...
inne tytuły
C'est la vie! Kanada
Les temps difficiles (tytuł roboczy) Francja
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Paryżu, Courances i okolicach Fontainebleau (Francja).
Okres zdjęciowy trwał od 18 maja do 15 lipca 2016 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • bardzo śmieszna, inteligentna komedia!

  Habia ocenił(a) film na

  Francuzi ostatnimi czasy wymiatają w komediach.

 • Bardzo dobry film...

  alja9 ocenił(a) film na

  Wartka akcja, dobre dialogi i sporo słodko - gorzkiego humoru. Warto było wybrać się do kina :)

  16
  • Bardzo ciepły i przyjemny film!

   pospieszalowska ocenił(a) film na

   Nie umiem ocenić tego filmu zbyt obiektywnie, gdyż sama pracuję w branży weddingowej i wszystkie sytuacje, były tak prawdziwe- że dla osób uczestniczących w weselach od tej drugiej strony, film będzie podwójnie śmieszny! Natomiast, bardzo zoskoczylam się genialną muzyką! Avishai ... więcej

  • Dobry film

   Damian9949 ocenił(a) film na

   Nie rozumiem skąd tak niska ocena. Film jest bardzo zabawny i co najważniejsze nie jest głupi! Scena z balonem rozbawiła mnie do łez :D

   6
   • Plakat polski to plagiat w wykonaniu

    JohnTheBrave

    Polecam zobaczyć ten: http://www.filmweb.pl/film/Kob iety+bez+wstydu-2016-655068

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.