PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475131}
5 973
chce zobaczyć
National Treasure 3
powrót do forum filmu National Treasure 3

Nie ważnie, co odnajdzie Gates film będzie na pewno wspaniały :)

rocky1976

Byle tylko nie było to w ukrytej komnacie-jaskini, która rozświetla się gdy Cage zapala ropę przy wejściu ;D I żeby nie było kolejnego świetnego pomysłu żeby wprosić się na wielkie przyjęcie charytatywne/urodzinowe. Od razu widać, że nie do końca mieli pomysł na drugą część, ale i tak była według mnie lepsza od pierwszej, bo bardziej trzymała w napięciu. Możemy tylko mieć nadzieję, że kolejna część będzie bardziej przemyślana i jeszcze lepsza od poprzednich.

rocky1976

Mam dziwne wrazenie, ze kolejna czesc bedzie dotyczyc strony 47 z Ksiegi Prezydentow...

toster666

faktycznie, dopiero teraz skojarzyłem, że nie rozwinęli dalej tego wątku. też już nie mogę się doczekac :)

izerion

Ja też już chcę premierę.! ; p A swoją drogą ciekawe czy naprawdę istnieje coś na podobieństwo Księgi Prezydentów.

Danka_102

A w rzeczywistości będzie tak, że nie powstanie... :D

rocky1976

Szara rzeczywistość. ;>

toster666

wow, dzięki ! ogladałąm to ostatnio, again, i totalnie wyleciało mi to z głowy. może być fajnie :D

toster666

Widać ktoś w końcu oglądał film ze zrozumieniem... od razu po takim zakończeniu pomyślałam to samo, tzn. że 3 część będzie o czymś wielkim ze strony 47 księgi prezydenckiej... tylko ciekawe co tam pisało...

rocky1976

Uwielbiam tą serię i już nie mogę się doczekać premiery! Wiadomo już coś?

rocky1976

I zapewne kasowy

maciekb80

no jeszcze rok i się doczekacie/doczekamy :) !

guli_radom

Coś już wiadomo wogóle

użytkownik usunięty
rocky1976

Co jakiś czas wchodzę na forum sprawdzić czy się coś ruszyło... i za każdym razem czytam Twój komentarz. Aż mi utkwił w pamięci. Szkoda, że filmu jak nie było tak nie ma :/

rocky1976

Tylko że to fake

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones