PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765221}
7,7 11 357
ocen
7,7 10 1 11357
7,9 24
oceny krytyków
Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
powrót do forum filmu Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

Nawet nie wiesz...

ocenił(a) film na 4

jak dałem się wkręcić. Chociaż jest jeden gest wykonany ze strony fikcyjnej matki, który dał mi do myślenia i przez głowę mi przemknęło, cholera, czy to aby prawdziwa matka i córka. No i rzeczywiście na końcu okazuje się to co się okazuje. Tak czy owak, odegrane role wyśmienicie. Ogląda się bez mrugnięcia okiem, kto ma podobne problemy, daje mocno do myślenia, kto ich nie ma, może nawet i jeszcze większe wrażenie wywiera. Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
dzyniu88

No i następnemu filmowi zaniżasz ocenę, kretynie. Na normalnym portalu dostałbyś bana.

ocenił(a) film na 7
Marac

O! Brawo! Ja z tym debilem walczę już od ponad roku...Zgłaszam, piszę, namawiam innych aby zgłaszali, ale administracja ma to w dupie.

ocenił(a) film na 10
Bokciu

O łał! Myślałem, że tylko ja zwróciłem uwagę na zachowanie tego idioty.
Dzięki za ten komentarz. Jakoś raźniej, gdy się znajdzie towarzysza w k u r w u.
Zgłaszanie administracji niestety nie ma żadnego sensu. Oni dużo gorsze rzeczy tolerują.
(Dla porządku oczywiście też go ze dwa razy zgłosiłem, ale bez nadziei na jakąś reakcję.)

ocenił(a) film na 7
Marac

Dosyć często zdarza mi się uświadamiać zdziwionych użytkowników, piszących pod komentarzami tego pajaca. To cieszy, że takich poirytowanych jest więcej, którzy reagują na tę samowolkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones