PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632813}

Nawiedzone liceum

Haunted High
2,5 984
oceny
2,5 10 1 984
Nawiedzone liceum
powrót do forum filmu Nawiedzone liceum

Ja odnoszę wrażenie, że wszyscy źle oceniacie ten film. Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem - to arcydzieło światowej klasy na długo zostanie w mojej pamięci. Sam nie wiem, która scena była lepsza - inwazja demonicznych plastikowych żab, gruba czarna nauczycielka odgrywająca Godzillę, czy atak opętanych koszulek sportowych. :D

Ciężko się zdecydować, ale ten rarytas wręcz obfituje w tego rodzaju perełki. Aktorstwo na poziomie światowym. Nietuzinkowy antagonista z żartami rodem z ''Chwili dla Ciebie'', jego kiepsko wygenerowana pomagierka o wielkiej buzi, człowiek kula, co dawał fula, meksykański cieć-okultysta i rzucający śrubokrętami gangus, wszystko to okraszone znakomitą muzyką i efektami (dokumentnie zgniłem w scenie finałowej i półnagim Trejo).

Ja poważnie nie wiem, co wam się tak nie podobało. Wystarczyło oglądać jako komedię. Ja daję dychę bez zastanowienia. :D

ocenił(a) film na 7
andrzej_matowski0

Zgadzam się, że wystarczy oglądać z nastawieniem na czarną komedię. Też się rozerwałam na tym, ale do "arcydzieła światowej klasy" , to mu trochę brakuje 7/10 dam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones