PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33516}
6,6 25 493
oceny
6,6 10 1 25493
6,2 5
ocen krytyków
Nawrót depresji gangstera
powrót do forum filmu Nawrót depresji gangstera

Przecietny...

ocenił(a) film na 5

ale nawet zabawny. Nie jest to kino ktore razi niedbaloscia, ani ktore powala na kolana. Taki przecitniak ktory mozna ogladnac w przewrwie pomiedzy innymi genialnymi filmami:)

ocenił(a) film na 6
ReDevil_2

dokladnie. podpisuje sie pod twoja wypowiadzia. taki filmik na niedzielne popoludnie

ReDevil_2

owszem, nie pobił pierwszej części, ale to, co Paul robił, by wyjść z psychiatryka, rozbawiło mnie do łez xD.

ocenił(a) film na 6
ReDevil_2

Poniekąd podpisuję się pod tym, choć mi film dość przyjemnie się oglądało ze względu na klimat. Grze aktorskiej zarówno De Niro, jak i Billy'ego Crystal'a nie można mieć wiele do zarzucenia - stanowią świetny duet w obu filmach. Masa scen bywała totalnie nużąca, jak chociażby podczas wizyty Paul'ego u Patti. Mam też wrażenie, że nie wykorzystano w odpowiedni sposób potencjału pomysłu, by Vitti został doradcą na planie filmowych - wierzę, że można tu było stworzyć wiele więcej naprawdę zabawnych sytuacji w wykonaniu De Niro. Za to udawanie przez niego obłędu i później katatonika to był naprawdę zabawny motyw :D Podsumowując, film wcale nie był taki zły - osobiście bałem się, że ten sequel będzie zrobiony totalnie na siłę, ale nie powiedziałbym, że tak jest. Fakt, mało scen było rzeczywiście śmiesznych, ale - jak mówiłem - dla mnie nadrabia klimatem. Zdecydowanie słabszy od pierwszej części, ale całkiem daje radę.

użytkownik usunięty
ReDevil_2

6/10 + 1 za De Niro

ReDevil_2

Miliony dolarów jednak poszły w powietrze. Mnie trochę szkoda bo film ogląda się bardzo dobrze, mimo tego klapa. Ciekawe czy zapłacili aktorom?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones