PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 608
ocen
6,7 10 1 95608
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Zapowiadało się ciekawie. Potem było już tylko komicznie. Cała główna akcja, która powinna trzymać w napięciu, była wręcz śmieszna. Postacie wyglądały jakby były kreowane w latach 90. a nie przed rokiem 2010. Szczególnie postać, która miała być najmroczniejsza i najstraszniejsza, była śmieszna. Całą akcję, w której zawiera się punkt kulminacyjny, można skomentować jednym gestem - facepalm. Obejrzałam ten film z uwagi na to, iż widziałam zwiastun części drugiej filmu i bardzo mi się spodobał. Po obejrzeniu "jedynki" zmieniłam zdanie i wątpię, że obejrzę "dwójkę".

ocenił(a) film na 9
Patty1602

Mówi to człowiek, który ocenił Szybcy i Wściekli 5 na 10.

Dziękuję, dobranoc

wojtekzak_47

A kiedy to było? Człowiek zmienia się z tygodnia na tydzień.

ocenił(a) film na 9
Patty1602

spoko :) każdy lubi co innego

wojtekzak_47

No tak, racja ;)

ocenił(a) film na 2
Patty1602

Ja od siebie dałem 2, nie mogłem się przestać śmiać, jakiego komika zrobili z Lucyfera bo domyślam się, że ta czarna koza w stroju z worka na śmiecie to był właśnie on. Do tego śmiertelnicy mocujący się w drzwiach umarłymi\duchami to już była przesada. Można powiedzieć, że to film pokroju Świata wg Ludwiczka, niegdyś był na FoxKids.
Film dostał 2 pkt bo ciekawy był motyw z przejściem w zaświaty, ale resztę skopali od A do Z.
Takie moje skromne zdanie...

Falconett

Aż taka krytyczna nie jestem ale masz rację, ocena powinna być niższa. Nie rozumiem dlaczego ludzie się tym tak zachwycają, to było rzeczywiście śmieszne.

ocenił(a) film na 2
Patty1602

Być może część idzie tropem ocen innych i nie mają chęci na dyskusję "dlaczego taka niska ocena"? Heh, ludzie są czasem dziwni pod tym względem, każdy ma własny gust a mój kieruje myszką gdy mam zaznaczyć ocenę filmu.
Podobnie jest z filmem "Lśnienie" ludzie powiadają, że to arcydzieło klasyków, ja go oceniłem na 3 bo dawno nie widziałem tak tandetnej gry aktorskiej i dziwnych zachowań ludzi pod wpływem strachu. Możliwe, że oceniłbym go wyżej, gdybym obejrzał go w czasie gdy został wprowadzony do kin, ale klasykiem to dla mnie nie jest i nigdy nie będzie - na taki tytuł film musi całkowicie zasłużyć.
Troszkę się rozpisałem i nie koniecznie na temat, ale dopiero teraz czuje się spełniony! :D
Prawie 4 rano jednak nie jest najlepszą godzina na pisanie postów.

Falconett

"Lśnienie" wiem, że oglądałam, ale nie pamiętam, o czym było dokładnie. Pamiętam jednak, że było nudne i nie chciało mi się już oglądać. Sama zawsze przed obejrzeniem filmu sprawdzam jego ocenę na tym serwisie, ale biorąc pod uwagę różne gusta ludzi i to jak ich oceny różnią się czasem od naszych, nie warto się sugerować tym na 100%.

Patty1602

Ja "Lśnienie" oglądałam dawno temu i doskonale pamiętam o czym było. Jeden z lepszych filmów grozy, ze świetnym klimatem, muzyką i obsadą. Wszystko zależy, czego oczekuje się od filmów tego gatunku. Mnie "Naznaczony" się podobał, a obejrzałam mnóstwo horrorów w swoim życiu, i z chęcią wybiorę się do kina na drugą część :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones