PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 667
ocen
6,7 10 1 95667
5,7 11
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Dla mnie ten horror był super ! Ale też i śmieszny ! Jak dla mnie dawał trochę dawki strachu, ale
też i śmiechu. ! A jak wy sądzicie ? Co was najbardziej zaciekawiło lub wystraszyło ? A może i
nawet rozśmieszyło ? Mnie rozśmieszyło to jak ten demon czy co to było robił coś tam w swojej
kryjówce i leciała taka śmieszna muzyczka. ! A wystraszyło ? Hmm... chyba końcówka jak ta
demonka wyszła na tym zdjęciu . No ogółem jest tego dużo.

ocenił(a) film na 5
Smokie_69

Ja prawie usnąłem, według mnie nic śmiesznego ani strasznego tam nie było.

użytkownik usunięty
Smokie_69

Dobry film, dałem 8/10. Nie wiem dlaczego współcześni widzowie oczekują horrorów straszących przez cały film. Za dużo tego już było, że nic nowego nie straszy. Oglądając wie się kiedy coś może wyskoczyć tylko z dźwięku i ułożenia kamery. Nie znaczy to, że film jest zły i trzeba mu dać słabą notę. Raczej nie będę miał po nim koszmarów, ale jako sam film z fabułą itp był bardzo dobry. Na pewno nie zmarnowałem czasu na niego.

ocenił(a) film na 9
Smokie_69

Ode mnie film dostał 10/10 ;). Podzielam Twoją opinię, było strasznie i śmiesznie. Choć trochę przeszkadzało mi to, że mówili cicho, a efekty dźwiękowe były bardzo głośne. Końcówka świetna, nie spodziewałam się tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones