PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 608
ocen
6,7 10 1 95608
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Zawsze mówiłam, że "Diabelskie nasienie" to najśmieszniejszy horror jaki widziałam.. Ale po
obejrzeniu tego gniotu ten pierwszy nagrodziłabym Oscarem.... NIE POLECAM!!!!!

ihanio

Porównywanie Naznaczonego z Diabelskim nasieniem to szczyt nieporozumienia i braku jakiegokolwiek sensownego oceniania filmów .Naznaczony to wyjątkowo udany i inteligentny horror poruszający ciekawe kwestie związane z inną rzeczywistością ,choćby podróże astralne ,dziedziczenie paranormalnych umiejętności ,zagrożeń wynikających z kontaktu ze sferą astralną .W filmie jest co najmniej 10 momentów mogących wywołać poruszenie ,niepokój a nawet strach u bardziej wrażliwych widzów .Gusta bywają bardzo różne , ale brak zdolności do oglądania i oceniania czegokolwiek w niektórych filmach to swego rodzaju ułomność z którą w dobrym tonie lepiej się nie obnażać .7/10 to obiektywna ocena tego filmu .

ocenił(a) film na 4
soulheart

"Gusta bywają bardzo różne , ale brak zdolności do oglądania i oceniania czegokolwiek w niektórych filmach to swego rodzaju ułomność z którą w dobrym tonie lepiej się nie obnażać ."
No i po co te uszczypliwości ? :-)
Piszesz o 10 scenach. Dla mnie są może ze dwie, góra trzy. I to oczywiście kwestia gustu tak jak z komediami gdzie jednych śmieszy American Pie innych Pół żartem pół serio,

ocenił(a) film na 9
ihanio

''Diabelskie Nasienie'' nie powinno nigdy powstawać ,nie wiem jak można w ogóle nazwać ten film lepszym od jakiegokolwiek innego.A ''Naznaczony'' to film na poziomie.

ihanio

Zgadzam się w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones