PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 659
ocen
6,7 10 1 95659
5,7 11
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Nawet wychwalana ostatnio "Obecność" tego samego reżysera wymięka. Podejrzewam, że większość zaniżonych not wystawiła zakompleksiona gimbusiarnia, która albo filmu nie zrozumiała albo oglądała go z grupką znajomych w ciągu dnia, nie nadążając za napisami i fabułą w dodatku zmiękczona kilkoma browarami. Taką diagnozę wystawiam, bo innego wytłumaczenia nie widzę. Jeden z najlepszych horrorów współczesnych czasów 8/10.

ocenił(a) film na 8
Dzida_86

A co tam było takiego do rozumienia?

ocenił(a) film na 6
Dzida_86

Rozumiem, że na IMDB też ocenia głównie zakompleksiona gimbusiarnia, bo tam ten film ma 6.7/10 :))) Śmieszy mnie gdy domorośli recenzenci oburzają się na niską ocenę filmu, który w ich mniemaniu jest genialny.. No cóż, Naznaczony to film przeciętny i żadne zaklinania ani wycia do Księżyca tego nie zmienią.

ocenił(a) film na 8
astat_2

Domorośli recenzenci to sugerują się ocenami na IMDB, podobnie zresztą jak tu, na filmwebie. Post powstał z mojej inicjatywy ale wcześniej z ciekawości przejrzałem sobie część tego forum i... Bang! Okazuje się, że takich jak ja "domorosłych recenzentów" jest tutaj cała masa. A ocena jak stała w miejscu tak dalej stoi. Wniosek? Zakompleksiona gimbusiarnia, której jesteś częścią, zaniża notę temu świetnemu horrorowi, proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones