PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 608
ocen
6,7 10 1 95608
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Oglądałem wiele horrorów i przyznam, że na tym nieźle się wystraszyłem kilka razy. Film ma dobrą atmosferę, która potęguję kilka naprawdę dobrych momentów, gdzie można powiedzieć "wow, to było dobre". Polecam dla miłośników niekrwawych horrorów.

ocenił(a) film na 8
karakon83

Zgadzam się. Film momentami potrafi nieźle wystraszyć. To ten z tych, podczas których widz boi się iść do toalety :)

Sylwia_17

Tak czytam, czytam i się zastanawiam czy oglądaliśmy ten sam film.
Może kwestia taka, żeby mnie coś ruszyło musi być serio straszne a może po prostu wy macie taki niski 'próg wystraszenia' ale osobiście ani razu sie nie wystraszylem.. wiekszosc była dość przewidywalna niestety :(
Do oglądnięcia, aczkolwiek nie bałbym się pójść do toalety.xd

btw. Wam też ten czerwony gościu przypominał dark sitha (czy jak to się tam pisze) z Gwiezdnych Wojen a dokładniej z części III?:D

ocenił(a) film na 8
Juon95

Proponuję najpierw wrócić do oglądania Gwiezdnych Wojen a później do książek, bo wakacje powoli się kończą,

Dzida_86

ale o co ci chodzi, bo nie do końca rozumiem. stwierdziłem jedynie, że ten czerwony ziomek był podobny, tyle.

ocenił(a) film na 7
Juon95

Był, ale jak już w I epizodzie star wars, a nie III.

returner

dobra, nie jestem zagorzałym fanem Star warsów, wiem, że był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones