PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 611
ocen
6,7 10 1 95611
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

Witam.. :) wczoraj obejrzałem ten film.. podobał mi się ale troche nie ogarnąłem końcówki.. możesz mi ktoś ją troche objaśnić ? :D Jak to było że ta Elise zrobiła zdjęcie Joshowi, a na zdjeciu pojawil sie potwor ? i dlaczego ją zabił ? a poźniej jak przyszla Renai to Josh był już sobą czy dalej tym potworem ? on przeżył ? proszę o objaśnienie :) z góry dzieki :D

Californication

Elise dziwnie sie zachowywała chyba widziala w Joshowi potwora i zrobila zdjecie w Joshowi siedzial duch potwora i potwor w ciele Josha zabil Elise. Później Renai zobaczyla zdjecie na ktorym był potwór.
cz.2 nastąpi.... ;D musze zobaczyc 2 cz. !!!! ;D

ocenił(a) film na 10
Kamrel

również chętnie zobaczyłbym część 2

ocenił(a) film na 8
Kamrel

druga czesc ma byc niby w 2013r z tego co wyczytalem.

ocenił(a) film na 10
Californication

Josh był by uratować syna, oddzielił się od swojego ciała, przez co jego fizyczne ciało było narażone na "przejęcie" opętanie przez ducha,demona etc. , i tak też się stało, Elise zorientowała się gdy Josh"demon" podał jej album ze zdjęciami, zrobiła zdjęcie by się upewnić, Josh został w świecie "duchów" (nie wiem jak to nazwać:]), albo inaczej egzystuje jako duch, jak przyszła Renai to Josh ciągle był potworem i będzie:]

ocenił(a) film na 7
k0k0s

czyli skoro ten potworek jest w jego ciele to juz pewnie zabił żonke ^^

Californication

No, można tak wnioskować, aczkolwiek jest prawdopodobieństwo, że przetrwała ;d

ocenił(a) film na 8
Californication

Elise zauważyła po paznokciach Josha, że to nie są jego ręce. Zrób sobie stopklatkę to zobaczysz jakie stare i zniszczone dłonie miał. Kiedy zrobiła mu zdjęcie, to w momencie błysku flasza dojrzała twarz ducha, który go opętał. Ale było już za późno.

ocenił(a) film na 2
Californication

Jak mozna prosić o objaśnienie końca i dać filmowi 7? Skoro był dla Ciebie tak niezrozumiały, to nie należy mu się tak wysoka ocena :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones