PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559840}

Naznaczony

Insidious
6,7 95 611
ocen
6,7 10 1 95611
5,8 10
ocen krytyków
Naznaczony
powrót do forum filmu Naznaczony

zawyżone 4/10

ocenił(a) film na 4

Ja pieprze, co z g*wno... Słyszałem na temat tego filmu tyle dobrych opinii, takiego beznadzieja się nie spodziewała. Cholernie tandetny i przewidywalny, wręcz komiczny. Gra aktorska na poziomie ogórka. Soundtrack modelowany na stare, dobre horrory, a przy tej oprawie wyszedł tragicznie, ponadto jest cholernie nadużywany. Film nie jest straszny, ma 2 lepsze jumpscare'y, które jedynie zaskakują, a nie straszą. Głównie dzieje się tak przez wręcz chamskie wprowadzenie "patosu straszności". Film zaliczyłbym do horroru tak samo jak Zmierzch. Prędzej jakieś sci-fi, nawet Darth Maul jako główny antagonista -.-'' Nawet jak na standardy kiepskich horrorów strasznie słabo. Żenada, nie polecam.

ocenił(a) film na 8
Prokop95

Może film nie podobał ci się z bardzo prostego powodu - masz gówniany gust.

ocenił(a) film na 4
kalifaktor

Porąbało cię XD

ocenił(a) film na 4
kalifaktor

Dowiedz się najpierw coś o człowieku, którego masz zamiar obrazić, zanim go właśnie obrazisz. Wystarczy ci kliknąć mój nick, żeby dowiedzieć się jaki mam gust. Najwyraźniej dla ciebie to za dużo i wolisz od razu wyzywać :) Powodzenia w życiu z takim podejściem, kalifaktorze ^^

ocenił(a) film na 8
Prokop95

Idź i poskarż się mamie.

ocenił(a) film na 7
Prokop95

Zgadzam się z Tobą, ten film to jedna wielka kicha. Wszystko takie jakieś udawane i bez emocji. Nie polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones