7,4 222
oceny
7,4 10 1 222
90
chce zobaczyć
{"type":"film","id":273030,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Neal+%27N%27+Nikki-2005-273030/tv","text":"W TV"}]}
Neal 'N' Nikki
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 5,99 zł


Neal, młody Hindus mieszkający wraz z rodzicami w małej miejscowości w Kanadzie tuż przed ślubem wyjeżdża na 21 dni do Vancouver. Zamierza spędzic ten czas na zabawie i poznawaniu dziewczyn i od początku idzie mu całkiem nieźle. Na jednej z imprez przypadkowo poznaje Nikki, młodą, pewną siebie Hinduskę. Ich znajomość od początku nieNeal, młody Hindus mieszkający wraz z rodzicami w małej miejscowości w Kanadzie tuż przed ślubem wyjeżdża na 21 dni do Vancouver. Zamierza spędzic ten czas na zabawie i poznawaniu dziewczyn i od początku idzie mu całkiem nieźle. Na jednej z imprez przypadkowo poznaje Nikki, młodą, pewną siebie Hinduskę. Ich znajomość od początku nie układa się najlepiej, ale po pewnym czasie dochodzą do porozumienia i zawierają ze sobą pewną umowę. Neal ma pomóc Nikki odzyskać byłego chłopaka, a ta w rewanżu ma zabrać go na super imprezę i poznać z jakąś niesamowitą dziewczyną. Wszystko idzie zgodnie z planem, jednak nieoczekiwanie zakochują się w sobie. Kiedy wydaje się, że wszystko się ułoży, dochodzi między nimi do nieporozumienia, i Neal wraca do domu wziąć ślub.

Neal 'N' Nikki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.