PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129}

Negocjator

The Negotiator
7,5 92 017
ocen
7,5 10 1 92017
7,5 11
ocen krytyków
Negocjator
powrót do forum filmu Negocjator

Nie rozumiem

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem niektórych ocen. Oglądałam ten film pierwszy raz w życiu.
"Negocjator" tak trzymał mnie w napięciu, że myślałam, że podczas niektórych scen nakrzycze na tych co kogośtam zabili.
Poza tym film pokazuje kunszt tego zawodu- jest niebywale niebezpieczny i psychologiczny. Musisz rozgryźć czyiś charakter w parę chwil/

Aby zbudować takie napięcie przez cały film należy mieć talent!

ocenił(a) film na 7
UlaKulon

A ja jakoś tak bez emocji. Aczkolwiek troszkę mnie trzymał w napięciu nie zaprzeczę.

ocenił(a) film na 10
UlaKulon

Potwierdzam, świetny film. Oglądałem chyba 5 raz i za każdym razem ogląda się go wyśmienicie. Cały czas towarzyszą emocje.

Stachu7

Powiem tak, film b.dobry, trzyma w napięciu bo nie wiadomo kto zdradził . I jak widać dobremu filmowi nie są potrzebne nadmiary efektów specjalnych i wybuchów . Aktorzy też nie byli jacyś z "wyższej półki" tzn. nie było przereklamowanych celebrytów i dobrze.
Dziś już brakuje takich filmów i już niestety nie będzie .Jak na tam czasy daje mu 7,6 ale jak na dzisiejsze to nawet 10 bo nie ma kompletnie żadnych dobrych filmów żeby mnie przynajmniej trzymały w napięciu i wywoływały we mnie złość.
Kino upada i to widać w kinach,chyba że ktoś lubi oglądać komputerowe animacje .

ocenił(a) film na 8
mszaf

Trochę w tym racji, chociaż sam Negocjator to super wybitnych filmów nie należy, to jednak brakuje trochę takich produkcji. Jak dalej pójdzie to za 5, 10 lat główni bohaterowie to nie będą aktorzy tylko też komputerowe animacje ...

ocenił(a) film na 5
mszaf

twoja wypowiedź to jedna ze strasznejszych rzeczy jakie czytałem na filmweb , czytając to wyciągnołem jeden wnionsek nie masz pojęcia o kinie jak możesz mówic że kino upada oglądając same meinstreemowe gnioty Samuel i Space nie z wyższej półki xD To kto jest po twojemu w tej ,,wyższej półce" a co do Negocjatora to jeden ze słabszych filmów jakie ost widziałem .

ocenił(a) film na 6
UlaKulon

Film ma ocenę 7,5, to niemało. Uważam, że siódemeczka, to tak w sam raz. Ja jednak dałem 6, bo mam zasadę, że 7 i więcej daję tym fimom, do których wiem, że jeszcze wrócę. .A ten jak dla mnie jest do obejrzenia na jeden raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones