The Negotiator

2 godz. 19 min.
7,5 87 202
oceny
7,5 10 87202
20 270
chce zobaczyć
7,7 7
ocen krytyków
{"rate":7.714286,"count":7}
{"type":"film","id":129,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Negotiator-1998-129/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Negocjator
  • JadziaSmosarska ocenił(a) ten film na: 7

    Kiedy kolega próbuje zagadać Samuela i próbuje mówić "nie" i gdy pyta on czy zdradził żonę: "zobaczę co da się zrobić " :)

  • JadziaSmosarska Mnie zastanawia jeden dziwny zbieg okoliczności ,gdy to samuel pojawia się na miejscu zbrodni, podczas gdy jego przyjaciel zostaje zamordowany i zaraz po tym zdarzeniu kilka minut pojawia się policjant. Czy to oznacza że ten funkcjonariusz był podstawiony czy po prostu to zbieg okoliczności.

  • JadziaSmosarska ocenił(a) ten film na: 7

    darthusid Chcieli wrobić Samuela, a funkcjonariusze może przyjęli tylko zgłoszenie i nie wiedzieli o wrabianiu go. Tak sądzę.

  • JadziaSmosarska Całkiem możliwe... i teraz tak mi się narzuciło że przecież samuel mógł się wybronić w sądzie, potrzebny mu był dobry adwokat i połączyć te wszystkie niejasności w całość i na pewno by się wybronił w sadzie. W przeciwieństwie do tego jaki/jakie postawili mu by zarzuty do tej całej akcji która się rozegrała w całym filmie. gdzie na pewno dostał wyrok skazujący na kilka lat... porwanie, próba pozbawienia życia, groźny karalne, napaści na funkcjonariusza w bronią palną... dużo i jeszcze dużo więcej.