PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119466}

Nemezis

Nemesis
5,7 1 496
ocen
5,7 10 1 1496
Nemezis
powrót do forum filmu Nemezis

Akcje - akrobacje

ocenił(a) film na 7

Strzelają, skaczą, uciekają, zabijają... Prawie sama akcja, fabuła szczątkowa (zresztą trochę poplątana), trochę zabawnych sytuacji (np. babcia z giwerą). Nie sposób się na tym filmie nudzić. Dobre kino klasy B. Drażniły mnie tylko dziwne głosy aktorów (miałem nieodparte wrażenie, że większość z nich została zdubbingowana podczas postprodukcji) i fakt, że filmowcy pomylili cyborgi z androidami (cyborgiem to był główny bohater, a ci, których sam nazywał "cyborgami", byli w rzeczywistości androidami).

ocenił(a) film na 8
Malignus

...czysty cyberpunk, film ani trochę się nie zestarzał!

ocenił(a) film na 8
Malignus

mnie sie tez podobalo... ale wiekszosc ludzi bedzie po tym filmie jechala... moim zdaniem jest klimacik a to najwazniejsze... wszystko inne mozna wybaczyc w budzetowej produkcji... a teraz po latach nemesis ma nowy smaczek bo bylo wlasciwie debiutem thomasa jane w trzecioplanowej roli :D

ocenił(a) film na 8
michostr86

i moze mnie ktos wysmieje tutaj ale nemesis to jak na razie jedyny film z cyberpunka gdzie poczulem sie troche jakbym gral w deus ex :D

michostr86

skąd ten film zdobyć teraz ?

Psyhe

Jest wydany w Polsce na DVD.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones