PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34203}

Niżyński

The Diaries of Vaslav Nijinsky
7,3 424
oceny
7,3 10 1 424
6,8 4
oceny krytyków
Niżyński
powrót do forum filmu Niżyński

Poszukuję "Dziennika" Niżyńskiego, jeśli ktoś orientuje się, gdzie jest szansa go zakupić lub byłby skłonny odsprzedać książkę - bardzo proszę o kontakt.

negatywnie

Kiedyś znalazłam jego pamiętniki w sieci.

AleksanderGlowacki

Nakład "Dziennika" Niżyńskiego wydanego kiedyś przez "Iskry" jest już dawno wyczerpany (o ile wiem wznowień nie było), ale czasem można go znaleźć na aukcjach internetowych w Allegro. Z tym, że ceny są wysokie. Jeśli ktoś interesuje się życiem i chorobą Niżyńskiego, to obok trudno dostępnego "Dziennika" polecam książkę Tadeusza Nasierowskiego "Gdy rozum śpi a w mięśniach rodzi się obłęd" (podtytuł: O życiu i chorobie Wacława Niżyńskiego). Jest to naprawdę obszerna, bardzo dobra, rzetelna, drobiazgowa biografia tego artysty.

negatywnie

znalazłem Dziennik - wcale nie tak trudno dostepny - w miejskiej bibliotece, w szczecinie, gdzie mieszkam teraz.
Jeśli jesteś z dużego miasta - po prostu mozesz poszukac tam - biblioteki wszelkiej maści. jeśli nie,
cóż - twoja strata, mogę wypożyczyć i ci skserować - za jakąś sensowną sumę. (czytajMIĘDZYżart@)mi

sylenia

dokładnie - biblioteki. i "Dziennik" i "Gdy rozum..." są dostępne w Lublinie :D

negatywnie

http://www.literacka.pl/product_info.php?products_id=154184 tu mozna kupić dzienniki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones