Film

2013 1 godz. 15 min.
5,3 22
oceny
5,3 10 1 22
430
chce zobaczyć
{"id":"690018","linkUrl":"/film/Nic+wielkiego-2013-690018","alt":"Nic wielkiego","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/18/690018/7560166.2.jpg"}
Historia rodzeństwa Zosi i Stasia, ich wspólnego dzieciństwa, relacji z rodzicami, w końcu wejścia w pełnoletniość i dorosłość.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Historia rodzeństwa Zosi i Stasia, ich wspólnego dzieciństwa, relacji z rodzicami, w końcu wejścia w pełnoletniość i dorosłość. Okres dojrzewania to ten specyficzny czas, kiedy podejmujemy różne decyzje, których znaczenie będziemy rozumieć dopiero za kilka lat. To także, a może przede wszystkim czas kształtowania charakteru i szukaniaHistoria rodzeństwa Zosi i Stasia, ich wspólnego dzieciństwa, relacji z rodzicami, w końcu wejścia w pełnoletniość i dorosłość. Okres dojrzewania to ten specyficzny czas, kiedy podejmujemy różne decyzje, których znaczenie będziemy rozumieć dopiero za kilka lat. To także, a może przede wszystkim czas kształtowania charakteru i szukania siebie. Czasami taka podróż do własnego wnętrza jest, tak jak w przypadku Stasia, zaskakująca i kręta. Młody chłopak może nie być gotowy na to, co tam odkryje.

inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • OK

  kinoman200 ocenił(a) film na 10

  Mnie sie podobalo. Trzeba wspierac kino niezalezne a nie narzekac...

  • Gdzie obejrzec

   sopel117

   Można gdzieś obejrzec ten film ?

   • Trailer

    Ringoo

    Widziałam trailer i może nawet historia ciekawa, ale gra aktorska! Co za drewna!!

   • tak zgadzam się

    marilynanna

    tak zgadzam się z Ringoo gra aktorska nie powala, jest ona na poziomie programów UKRYTA PRAWDA, ZDRADY itp. ;)

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.