Highlander: Endgame

plakat - Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka (2000)

opisy filmu

(3)
  • Czwarta część popularnego cyklu opowiadającego o losach Connora MacLeod, nieśmiertelnego zmuszonego do wielowiekowej walki z innymi nieśmiertelnymi. Tym razem jego przeciwnikiem jest tajemniczy Kell, potężny upiór zabijający nieśmiertelnych i wysysający ich siły życiowe, które czynią go prawie niepokonanym. Żeby zniszczyć demona Connor i jego krewny z klanu Duncan jednoczą swoje siły, ale czy to wystarczy?

  • Connor MacLeod po stracie długoletniej przyjaciółki postanawia wycofać się z rywalizacji nieśmiertelnych. Jednak upomina się o niego odwieczny wróg - potężny i okrutny Jacob Kell. To on od setek lat kroczy jak cień za Connorem i zabija jego najbliższych mszcząc się za krzywdę z przeszłości. Connor wie, że nadszedł czas ostatniego pojedynku. Postanawia wezwać na pomoc swego ucznia i przyjaciela Duncana MacLeod. Być może to właśnie on będzie musiał zająć miejsce Connora na następne stulecia.
    [Opis dystrybutora]

  • Po 400 latach walki nieśmiertelny szkocki wojownik Connor MacLeod, osiedla sie w sanktuarium na pustkowiu. Pod opieką członków organizacji Watchers spędza czas na medytacjach. Pewnego dnia pustelnia zostaje zaatakowana. Przywódcą napastników jest Jacob Kell, odwieczny wróg Connora...

opinie i nagrody
multimedia
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię