film

Nie ja

Io no
2003

1h 36m
3,2 4  oceny
3,2 10 1 4
Flavio (Gianmarco Tognazzi) i Francesco (Francesco Venditti) są braćmi. Nie darzą się jednak specjalnym uczuciem. Kiedy Francesco się urodził, Flavio miał już 10 lat. Od... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Komedia
Romans
Nie ja

reżyseria Simona Izzo, Ricky Tognazzi

scenariusz Graziano Diana, Simona Izzo

produkcja Włochy

premiera

Flavio (Gianmarco Tognazzi) i Francesco (Francesco Venditti) są braćmi. Nie darzą się jednak specjalnym uczuciem. Kiedy Francesco się urodził, Flavio miał już 10 lat. Od tamtej pory musiał wszystkim się z nim dzielić. Miłość matki, szacunek ojca, a także rodzinne dobra miały przypaść dwóm osobom, a nie jednej. Wydaje się, że jedyne co łączy rodzeństwo, to wspólni rodzice. Okazuje się jednak, że łączy ich także kobieta. Wybranką serca nie sposób się podzielić.

premiera 31 października 2003 (Światowa)

studio Blu Cinematografica / Ministero per i Beni e le Attività Culturali (MiBAC) (wsparcie)

tytuł oryg. Io no

inne tytuły więcej

TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Moi drodzy, film jest niesamowity. Uważam że delikatnie zahacza o komedię bo tak naprawdę faktura filmu jest dramatem o błędach i przypadkach... Cudowna sceneria Włoch iiii.... w tle muzaka Janis Joplin!!!!!! PIĘKNE gorąco polecam!