PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40527}

Nie jestem aniołem

I'm No Angel
6,7 132
oceny
6,7 10 1 132
Nie jestem aniołem
powrót do forum filmu Nie jestem aniołem

Tira, szansonistka z cyrku jest uwielbiana przez publiczność i ma wielu adoratorów. Właśnie umówiła się z kolejnym gościem, z brylantem na palcu... Idąc na randkę Tira zachodzi do znajomego astrolog. Ten ostrzega ją, że dziś jest bardzo niepomyślny dzień - ale już po północy los nagle się odmieni i Tira pozna bogatego mężczyznę!... Przepowiednia się sprawdza - w czasie randki Tirę zaskakuje jej stały partner, opryszek spod ciemnej gwiazdy. W ataku zazdrości powala kolejnego rywala i ściąga mu z palca pierścień z brylantem. Tira, przekonana że została zamieszana w morderstwo, chce uciekać i żąda od dyrektora cyrku zaległej wypłaty. Tymczasem inny współpracownik Tiry wymyślił nowy numer - Tira będzie wkładać głowę do otwartej paszczy lwa! Przekonuje dyrektora i początkowo niechętną Tirę, która - gdy wkrótce okaże się, że do zabójstwa jednak nie doszło - pozostaje w cyrku jako treserka lwów. Jej numer zyskuje popularność, Tira staje się sławna i bogata. Mieszka w luksusowym apartamencie, nosi wspaniałe suknie i klejnoty, ma murzyńską służącą, bogaci mężczyźni marzą by ją poznać. Milioner (mimo, że jest zaręczony z pewną Alice) zarzuca treserkę lwów drogimi prezentami, prasa huczy od plotek. Ale kapryśnej cyrkówce spodobał się z kolei jego przyjaciel... Tira, która bryluje wśród milionerów planuje wyjść za mąż i zakończyć karierę. Sprzeciwia się temu dyrektor cyrku. Do tego nagle pojawia się skądś jej były i wysuwa żądania pieniężne. Czy ślub Tiry dojdzie do skutku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones