PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95052}

Nie torturuj kaczuszki

Non si sevizia un paperino
6,5 1 202
oceny
6,5 10 1 1202
7,1 7
ocen krytyków
Nie torturuj kaczuszki
powrót do forum filmu Nie torturuj kaczuszki

Zero suspensu! Film jest o wiele za długi! Niepotrzebnie był tak rozwinięty wątek policjantów (w pewnym momencie zastanawiałem się po co w ogóle wprowadzono dziennikarza, jako bohatera). Dwie sceny gore (ostre!) nie wynagradzają 1:40 straconego czasu! Nie jest to typowy przykład giallo i z pewnością nie jest to film wart obejrzenia.

użytkownik usunięty
Malignus

A wg mnie warto obejrzeć ten film :) Film był robiony za takie tanie pieniądze ze sam Ed Wood nie nakręcił by czegoś lepszego ;]

użytkownik usunięty
Malignus

Pewnie, że warto. Sam film dobry, z genialną atmosfera, którą psuje idiotyczna końcówką, w kwestii formalnej zerżnięta z pomysłu na zakończenie Czterech much na szarym aksamicie Argento. Tylko w zasadzie to mi nie pasi, reszta ok.

ocenił(a) film na 4
Malignus

Mnie również pan Fulci nie przekonał.Poza tym końcówka kiedy zabójca spada obijając się o skały po drodze żałośnie wygląda.

dekiel69


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 5
Malignus

ostre sceny gore?jakie sceny gore..?!nie wiem w ogole o czym mowa.....;)

Malignus

Wracaj do durackich slasherów! W dupie byłeś i gówno widziałeś!

ocenił(a) film na 5
Moondog

i to sie nazywa inteligentna wypowiedz!ile masz lat?sa inne portale dla rozwydrzonych bachorów!

MAKARON

Hejcę malignusa bo typ o horrorze wie tyle co ty o swoim starym. Nic.

ocenił(a) film na 5
Moondog

rozkrecasz sie?moj stary z zaświatów wyebje Ci kose w plecy,alebo i nie,boś głupi jak sto ladacznic z copacabany

MAKARON

Ty masz z tego radość, ciebie to ewidentnie bawi. Zaczynasz się do mnie? Założę się, że nigdy nie miałeś ciepłego chleba w ustach.

ocenił(a) film na 3
Malignus

Wg mnie też.... naprawdę kiepski film w moim mniemaniu

tukanek1982


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Malignus


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Oooo nasz znany troll,klakier

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones